Zkrátka existují kouty, které potřebujeme vyčistit, ale na které naše běžná zařízení a vysavače nestačí. Jsou těžká, nebo je zdířka na elektriku příliš daleko. Nedej Bože, když potřebujeme vysát i tekuté nečistoty, ať už na podlaze či v těch nejhorších zákoutích, které naše domácnost či čtyřkolový miláček má.

Tak tohle se nám děje neustále. Když se pouštíme do úklidu ať okolo domova, dílny, altánu či auta, vždy se najde nějaké místečko, na které se prostě s obyčejným vysavačem nedostaneme. Buď má příliš krátký kabel, nebo je prostě příliš robustní, nekompaktní a těžký. To by nás spral vždy ďas. Takže na naše poličky se většinou práší dál, anebo vymýšlíme krkolomné pózy, jak je vymést, samozřejmě nejlépe sobě přímo do obličeje, že? V altánech a zimních zahradách jsou opět škvírky, kam se těžko dá dostat. A když se nám něco vysype v autě přímo pod sedačky, kolem řadicí páky nebo do kufru, tak to je opravdu už vymalováno. To vždy přijde stav naprostého běsnění a v hlavě nám křičí jediná otázka „Proč“?

Kompaktní multifunkční vysavač Kärcher WD 1 Compact Battery Set je jako dělaný pro čištění interiérů vozidel a hůře přístupných míst. Uspěje, když potřebujete vysát nečistoty v dílně z nejvýše položené police nebo uklidit zahradní altán plný zahradního nábytku, mezi kterým by neproklouzla ani myš.

18V baterie dosahuje doby chodu 10 minut a LCD displej zobrazí zbývající čas. Vyměnitelná baterie je součástí balení. Robustní a nárazu odolná plastová nádoba má objem 7 litrů. Díky patronovému filtru jde vysávání suchých a mokrých nečistot bez výměny filtru pohodlně od ruky. Sací hadice s optimalizovaným prouděním i příslušenství jako štěrbinová hubice a hubice na polstrování jsou zvlášť vhodné pro čištění interiéru vozů. Oceníte i funkci fukaru a uzavírací systém Pull & Push pro snadné, rychlé a bezpečné otevíraní a zavírání nádoby.

Doporučená MO cena 5 490 Kč

Více vítězných tipů, jak zatočit se špínou naleznete na www.karcher.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno