Patříte i vy mezi ženy, které objevili kouzlo náhrdelníků, a nejraději by jste měla pro každou příležitost jiný? V dnešní době je nabídka šperků tak široká, že si vybere i opravdu náročný zákazník. Zlaté náhrdelníky již nevyužijete jen na plesové události, ale i pro každodenní nošení. Stačí zvolit ten pravý.

 

Femme fatale či jemná romantická duše?

Důležité je si ujasnit, jaký typ osobnosti vlastně jste. K jemné dívce se určitě nebude hodit náhrdelník s velkými drahými kameny v masivnějším provedení. Naopak zralá dospělá žena si může dovolit více zdobnosti.

Jste sportovní typ ženy, ale přeci jen se občas chcete tzv. hodit do gala, a vyrazit do společnosti. I vy si jistě vyberete ze zlatých náhrdelníků v jednoduchém provedení, které ovšem nepostrádají nic na své kráse. Jednoduchou radou pro všechny ženy je, aby se ve svém novém šperku cítili hlavně příjemně.

 

Pro běžné nošení i na pracovní pohovor

Každá žena by měla volit především dle svého vkusu. Každopádně chcete-li nový náhrdelník nosit například do práce, volte méně nápadné vzory a tvary náhrdelníků. Například náhrdelník z bílého zlata s krásným kovovým leskem udělá dojem, je-li osazen menším drahým kamenem. Zvolíte-li drobný kamínek, potom se barvám meze nekladou.

Velmi populární se stávají zlaté náhrdelníky s křížkem naležato. Nemusíte být věřící, aby jste takový typ náhrdelníku nosila. Křížek může být osazen jemnými bílými zirkony a krásný doplněk je na světě. Další populární tvary jsou kolečka, nekonečna, květiny a nebo andílci.

Stříbrný náhrdelník  být také k vidění nejrůznější drahé kameny. Momentálně jsou však moderní tzv. ploché náhrdelníky bez přívěsků. Mohou mít jednoduché provedení, nebo mohou být například splétané a vybrušované, což výrazně zvyšuje jejich lesk. Obvykle jsou k dostání spolu s náramky do originální soupravy.

 

Pro výjimečné situace

Čeká vás velká společenská událost či maturita a nebo jiný významný ples? V takovém případě si můžete dovolit nejrůznější zlaté náhrdelníky s drahými kameny. To je ten okamžik, kdy si každá žena může dovolit i to, co v běžném životě nenosí. Brilianty jsou samozřejmě vítaným doplněk pro večerní róbu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno