Nákupy jsou rutinou, ovšem ne vždy se nám chce chodit do obchodů a vymýšlet, co nakoupíme, abychom zasytili hladové krky členů rodiny. Udělejte si z nákupů radost a nakupujte nápaditě. Podle receptů, které s chutí vyzkoušíte, nebo dle slev v letáku, kdy budete mít radost, že ušetříte.

Akční leták se slevami

Zejména v dnešní době to nejsou jen senioři, kteří hltají každý aktuální leták. Kdo by nechtěl ušetřit desítky procent na nákupu? Prohlédnout si aktuální leták a dle něj si sestavit nákupní seznam, to je dnes běžná praxe nakupujících. Díky letákovým akcím nejenže ušetříme, ale ještě objevíme zajímavé suroviny. Nalezneme například nové řady potravin, různé obměny, zdravější variace, zkusíme nové značky, objevíme zajímavé recepty. Hlídat si letáky a využívat různé akce vlastně patří k chytrému nákupnímu chování zákazníků. Za ušetřené peníze si pak můžeme udělat radost, nemusíme otáčet každou korunu.

Zkuste i nové recepty, s nimiž ušetříte

Další cestou, jak ušetřit, je najít dobré recepty. Svíčková s opravdovou svíčkovou je jistě lahoda, ale jeden plátek masa stojí jako 750 gramů jiné části hovězího, které můžeme do omáčky dát. A takových obměn v receptech je celá řada. Například Albert.cz nabízí osvědčené a zdravé recepty, které znáte z Albert magazínu. Jde o propracované postupy, žádné „samo domo“ vaření, kterého je na internetu plno. Zkuste hledat například palačinky recept. V Albert receptech najdete klasiku, slané, sladké i fit variace. Chce to něco složitějšího? No prosím, co takhle překvapit českou klasikou, jakou je rajská omáčka? Možná máte recept po mamince, možná vás láká vyzkoušet něco nového. Vždyť i recept na ten vánoční bramborový salát máme jeden, ale stejně nás občas láká zkusit jinou variaci. Vyzkoušejte proto i jiné chutě a variace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno