Mobilní telefon je dnes tím, čím byly kdysi hodinky – má jej každý. Někdo kupuje co nejlevnější mobily, příliš je nešetří a pravidelně je obměňuje. Jiní si potrpí na top modely, a naopak si je hýčkají. Každý mobil by však měl mít svůj obal. Říkáte, že ten váš jej nemá jen proto, že jste správný nenašli? Pořiďte si vlastní kryt na mobil s fotkou.

Zapomeňte na klasické kryty, které pořádně nesedí, nejsou moc kvalitní a ani zajímavé. E-shop Vlastnikryt.cz vám umožní navrhnout si vlastní kryt na mobil s fotkou. S jakou? Záleží jen na vás. Můžete si tam dát sebe, přítele či přítelkyni, své děti, psa, kočku, klidně rodinného křečka, ale i své obrazy či jenom oblíbené motivy. Je to je a jen na vás.

Kryt s vlastní fotkou jako dárek

Tyto kryty jsou však i skvělými dárky pro nejbližší a pro lidi, které dobře znáte. Potřebujete vědět, jaký mají mobil, abyste kryt správně vybrali. A též se hodí mít s dotyčným člověkem v zásobě vhodné fotky, abyste jednu pro kryt na mobil zvolili. Třeba ze společného koncertu oblíbeného zpěváka, nebo kde jste společně na jedné fotce jako výborní přátelé. E-shop Vlastnikryt.cz balí zakoupené kryty rovnou do dárkových krabiček. Takže nic nepřiplácíte a zakoupený kryt s fotkou můžete hned věnovat jako dárek.

Skutečně top výběr

E-shopu Vlastnikryt.cz lze skutečně věřit, že je, co se týče nabídky značek a modelů telefonů, lídrem na trhu. Pouzdra si vyberete pro iPhone i jeho širokou konkurenci, kam patří Samsung, Nokia, Realme, Xiaomi, Huawei, Honor, Motorola, Lenovo, Tecno, Pixel, Asus, OnePlus či Sony Xperia. Firma nabízí potisk certifikovaným inkoustem citlivým k pokožce. Některé modely jsou dokonce s nezničitelným inkoustem. Kryty a obaly si lze zvolit pevná i pružná, knížková a pro některé modely též v různých luxusních provedeních, třeba zrcadlová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno