Konečně začíná být na realitním trhu dostatek zajímavých bytů ke koupi. V nabídce se nově objevily dvě stovky bytů v oblasti horního Žižkova, které se přezdívá Vackov. V posledních letech totiž prošla lokalita mohutnou bytovou výstavbou kolem ulice Na Vackově, právě podle ní získala tato čtvrť své jméno. Pod patronátem stavební společnosti Metrostav Development nyní přichází další etapa rozvoje. V rámci čtyř moderních domů se prodává 208 bytových jednotek s různými dispozicemi. Který bude váš?

Výtečné metropolitní bydlení

Žižkov dříve nepatřil mezi oblíbené čtvrti, byl spíše úkrytem pro místní galérku. Dnes je čtvrtí, která prošla obrovskou proměnou a restrukturalizací, k tomu nabízí luxus v podobě dostupnosti městskou veřejnou dopravou. Během chvilky na metru nebo v centru je obrovský benefit, který ocení budoucí obyvatelé nových bytů v projektu Byty Na Vackově. Lokalita nového Žižkova disponuje veškerou sociální a občanskou vybavenosti, v okolí je vše, co je potřeba k příjemnému žití ve velkoměstě – školy, školky, lékaři, lékárna, banka, pošta i obchody se vším potřebným.

Od garsonek po prostorné byty

A jaké byty se nabízí v rámci tohoto rezidenčního projektu? Byty k prodeji na Praze 3 jsou s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, přičemž všechny mají balkon, terasu nebo předzahrádku. U vybraných jednotek je součástí komora, do které se mohou uskladnit sezónní věci nebo sportovní vybavení. Domy jsou umístěny podél ulice Malešická a za architektonickým návrhem stojí ateliér KAAMA. V podzemí se nacházejí garáže, stání si lze zakoupit podle velikosti za ceny od 400 tisíc korun s DPH.

Vinylová podlaha i velkoformátové obklady

Kromě výtečné lokality jsou benefitem rovněž kvalitní standardy, které jsou v ceně. Patří mezi ně výběr ze šesti odstínů vinylové podlahy v obytných místnostech nebo šest dekorů velkoformátových obkladů a dlažby La Futura Florencie od české značky RAKO. Budoucí majitelé jistě ocení sprchový kout Riho nebo vanu Kaldewei. Vstupní a interiérové dveře značky Lignis dotvářejí celkový dojem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno