Sháníte ideální kombinaci zdrav, chuti a designu? Jednu bychom pro vás měli! Je jím KOMBE smoothie!

Znáte to. V práci není čas, nestíháte, diář, v němž figuruje jedna schůzka za druhou, máte narvaný k prasknutí. A odpoledne vás ještě čeká služební cesta. Zkrátka jste v jednom kole. A neustálém pohybu. Vyvstává tak otázka, kdy a kde se najíst. A co vlastně sníst? Regulérní oběd dneska nedáváte. Co si dát místo něj?

Čím zahnat hlad?

Za nás je ideální volbou smoothie. Ale takové, jež chutná a není příliš kalorické. A k tomu navíc zdravé a s nějakou přidanou hodnotou. Tyto požadavky do posledního puntíku splňuje KOMBE smoothie kombinující extrakty z korejského červeného ženšenu a kyseliny askorbové. Tedy dvou extrémně silných životabudičů.

Zázrak jménem červený ženšen a kyselina askorbová

Ženšen pravý patří k nevíce studovaným rostlinám na světě. Jako jediná rostlina obsahuje více než 180 silně účinných látek (saponiny), které společně naplňují definici adaptogenu. Pozitivní vliv mají na člověka i zvířata. A kyselina askorbová je zase silným antioxidantem posilujícím imunitu a podporujícím resorbci železa.

KOMBE vás postaví na nohy

KOMBE smoothie, to ale není jen a pouze ženšen, nýbrž také kombinace manga, pomeranče, mandarinky, banánu a ananasu. Výsledkem je jedinečná chuť, na které značka pracovala déle než rok. Nechtěla totiž šetřit na složení. A to se jí tedy vyplatilo. Výsledkem jejího snažení je smoothie, které na trhu nemá konkurenci.

Nízký obsah cukru i kalorií

Máte obavy z nadbytku cukru? Ty nejsou na místě. Smoothie není doslazováno, sladká chuť pochází jen a pouze z ovoce. Že i tak to bude kalorická bomba? Ale, kdepak. Obsah kalorií je v nápoji překvapivě nízký, takže si ho mohu dopřát i ti, kteří se snaží hubnout. Stejně jako vegani a vegetariáni. Tato kapsička pro dospělé neobsahuje laktózu, lepek stejně jako přidaná barviva a aromata. Kombe Smoothie lze objednat na e-shopu Kombe.cz nebo na e-shopu PureDistrict.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno