Není nad to si nechat barevně přetřít fasádu a pár dnů na to zjistit, že se na ní vyřádili nějací sprejeři. I když bydlím dost blízko u centra města, nikdy mě nic takového nepotkalo. Jakmile ale fasádu zrenovuji, hned se stane terčem pouličního graffiti. Tomu se asi říká štěstí. V první chvíli jsem vůbec netušil, co si počít. Až jsem se trochu uklidnil, našel jsem pomoc na internetech. Úklidová firma, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti, navíc přijímá zakázky i v zahraničí, to znělo opravdu dobře. Byl jsem jen zvědavý, kolik mě taková služba bude stát. I to mě překvapilo.

Čekal jsem totiž o mnoho vyšší náklady. Takže nakonec jsem byl s úlovkem relativně spokojen. Ještě bych asi měl dodat, že se jednalo o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád Praha, odstraňování sprejů, fixů, graffiti.

Samozřejmě bych radši takové potíže vůbec neřešil, ale když už to bylo třeba, byl jsem si jist, že jsem alespoň zvolil kvalitní firmu. Už přístup této firmy mě mile překvapil. Byli ochotní se mnou problém řešit téměř hned. Prý čím dřív, tím lépe. I tak nebylo ale odstranění graffiti hračka. Firma nabízí i anitgraffiti ochranu, díky níž se pak sprejů zbavíte snadno, tu jsem já ale neměl.

I tak si ale pracovníci vedli velmi dobře. Bohužel při odstraňování se jim povedlo odstranit částečně i mou novou barvu fasády, jinak to nešlo, ale ani to nevadilo. Zbytek barvy jsem ještě měl. V jiném případě by ale byli schopní nechat barvu profesionálně namíchat sami, což běžně také dělají. Nakonec moje fasáda vypadala zase jako nová.

Za spolehlivou pomoc a velmi příjemný přístup k věci můžu firmě A SERVIS jen poděkovat.

Odborníci na mytí oken po stavbě a čištění fasád. Práce ve výškách Praha 9

S manželem jsme přestavovali dům a po všech úpravách zůstala hrozná špína, prach, zbytky cementu a vůbec všechno možné. Sice jsme si mysleli, že to po sobě dělníci uklidí, ale zjevně se jim už asi nechtělo. Já jsem se sice snažila všechno uklidit, ale od oken jsem dala raději ruce pryč, protože jsem se bála, abych je ještě nezničila, protože na nich zůstaly zbytky všeho možného a bála jsem se, abych je ještě nepoškrábala, když jsou nová a stála hromadu peněz.

35814773 - a woman cleans the window

Cementové a vápenné zbytky, lepidlo z natahování fasády a jiné. Vůbec nechápu proč si dělníci okna nezakryli. Zkoušela jsem umýt jedno okno a z hrůzou jsme zjistila, že mi to vůbec, ale opravdu vůbec nejde. Bylo jasné, že na naše prosklené schodiště na okna a skla ve výšce stejně budeme muset pozvat nějakou firmu na čištění ve výšce, protože do 7 metrů ruku určitě nenatáhnu, ani ze žebříku, nejsem Saxana.

Proto jsem přesvědčila manžela, ať si najdeme úklidovou firmu, která umyje a vyčiští všechny okna a prosklené plochy. Nakonec souhlasil. Projela jsem teda hodně důkladně diskuze na všech možných webových serverech a narazila jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken po stavbě, výškové práce Praha 9 a hned jsem se s nimi zkontaktovala. Byla jsem ráda, že jednali velmi pohotově a mytí oken nám domluvili hned na následující den.

Přijeli tři pracovníci a jejich ultra rychlé umytí našich oken mě fakt ohromilo, a to rozhodně nemohu říct, že by práci odbyli. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektní včetně našich rámů a parapetů. Především jsme s manželem zkontrolovali jestli nejdou okna podrápána a nejsou na sklech a rámech rýhy.V tak výborný výsledek jsem ani nedoufala, protože mytí oken je náročná práce, u které se ví, že se může stát, že nad tím strávíte hodiny a stejně to na tom nebude vidět.

Jsme s manželem velmi spokojeni a jejich službu mytí oken Brno určitě využijeme i v budoucnu, i když věříme, že po jejich kvalitně odvedené práci to bude potřeba až za velmi velmi dlouhou dobu, protože na okna ve výškách nanesli nano impregnaci oken a skel GLP,  po které se na oknech špína tolik neusazuje, a když už se tak nějaká objeví, stačí ji spláchnout vodou.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno