Rumcajs, krteček ale i Odvážný Sandokan – to byly idoly našich dětských let. Dnešní děti bychom s nimi ale příliš nezaujali. Mnohem oblíbenější jsou veselé pohádky studia Disney, doplněné kouzelnou animací a krásnými písničkami, které si s dětmi často broukáme i my dospělí.

 

Frozen, Cars, Minnie, Mimoni a další

Holčičky jistě nejvíce ocení oblečení Frozen nebo s postavičkou Minnie. Mohou být stejně krásné jako usměvavá myška v sukýnce, odvážné jako půvabná Anna nebo sebevědomé jako královna Elsa. Své oblíbené hrdiny mohou mít všude s sebou, stačí si obléknout tričko nebo kalhoty s motivy pohádkových postaviček a vyrazit do školy nebo mezi kamarády.

 girls-disney-minnie-long-sleeve-t-shirt-full-19096

E-shop Wolf.cz ale myslí i na malé rošťáky. Mezi kluky dnes nejvíce letí mluvící autíčka Cars a oblečení Mimoni, i když to jim ze skříně berou i leckteré holčičky.

Malí popletení rozumbradové jsou zkrátka populární mezi všemi dětmi.

To závodní auta Cars jsou spíš chlapeckou doménou a o to více je třeba dbát na kvalitní provedení jednotlivých kousků.

boys-minions-pyjama-large-18193

 

Dětské oblečení je třeba často prát, ale tomu licenčnímu z německé provenience to vůbec nevadí. Stačí obrázek otočit naruby a vyprat na šetrný program a tričko bude zase nadlouho jako nové.

V e-shopu Wolf můžete vybírat licenční oblečení Cars a další oblečení pro své děti podle oblíbeného motivu, velikosti i druhu.

Klasické tabulky velikostí tu nenajdete, mnohem větší důraz je kladen na pečlivé přeměření každého kousku, které zaručí, že pro své dítě vyberte skutečně tu nejlepší velikost. Využít můžete i e-mailovou nebo telefonickou podporu a další zákaznický servis, který vám nakupování online maximálně zpříjemní.

Kromě licenčího zboží zde najdete i celý sortiment dětského oblečení Wolf.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno