Můžete samozřejmě mnoho věcí dělat tak, jak vám radí maminky a babičky. Vyvařovat lahvičky v horké vodě nebo používat vodní lázeň pro ohřev dětské stravy je sice tradiční postup, ale rozhodně vám neušetří čas ani energii. Místo ztrácení drahocenných minut věnujte svůj čas pouze svému dítěti a zkuste popřemýšlet nad pořízením inteligentního spotřebiče pro novorozence i batolata z Baby kolekce Gorenje. Všechny u vás určitě najdou uplatnění!

Jsou velmi kompaktní, najít pro ně kousek místa na kuchyňské lince nebude složité. Oceníte i jednoduchou údržbu, snadnou obsluhu a také to, že jsou vyrobeny způsobem šetrným k životnímu prostředí. Veškerý použitý materiál je bez obsahu BPA a spotřebiče tak neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Kolekce Gorenje Baby byla vytvořena proto, aby pomohla usnadnit váš nový vzrušující život s miminkem a udělala ho jednodušším a šťastnějším.

Seznamte se, prosím! …

 

Ohřívání během mžiku

Vyladit tu správnou teplotu kojeneckého mléka nebo příkrmu je prostě věda, jednou je příliš horké a za chvilku zase studené! Když to bude moc teplé, můžete miminko popálit, a naopak když to bude málo teplé, vaše ratolest jídlo nejspíš odmítne pozřít a vy můžete začít znovu. V tuto chvíli jistě oceníte z Baby kolekce Ohřívač lahví a dětské stravy model BW330BY. Tento multifunkční pomocník vás nadchne hned třikrát – ohřejete v něm mléko (BW330BY je bezpečný i na ohřívání mateřského mléka, aniž by v něm zničil obsažené živiny), můžete ho ale použít i na ohřev příkrmů nebo sterilizaci, třeba malých kousátek a šidítek. Ovládání obstará jeden knoflík, kterým nastavujete teplotu. Světelná kontrolka vás poté upozorní, že ohřev na požadovanou teplotu proběhl úspěšně. Ve spodní části přístroje je navíc dostatečně velká nádrž na vodu, kterou není nutné dolévat při každém použití.

cena: 990 Kč

 

Buďte mistr v přípravě domácích příkrmů

Nikdy dříve nebylo jednodušší připravit zdravé a chutné batolecí jídlo než multifunkčním hrncem BFM900BY pro přípravu dětské stravy. Pět jeho funkcí vám v mžiku nahradí více různých spotřebičů – hrnec umí vařit v páře, sekat, mixovat, ohřívat i sterilizovat. Vše, co musíte udělat pro přípravu domácího příkrmu, je vybrat suroviny, umýt je a nakrájet na větší kusy. Pak už je stačí jen přidat do nádoby, otočit knoflíkem, za 15 minut vařené jídlo promíchat a můžete podávat. Vaření probíhá parním procesem, proto připravované pokrmy neztrácejí tak důležité vitamíny a živiny a uchovávají si svou přirozenou chuť i barvu. Můžete si tak být jistí, že vaše dítě dostává jen to nejlepší. Nádoba na přípravu jídla je označená stupnicí v mililitrech, takže snadno odměříte množství, které vaši ratolest zasytí. Také konzistence záleží zcela na vás – chcete jemnou kaši nebo spíše pyré s kousky ovoce – nastavíte si dle potřeby!

cena: 3 490 Kč

 

Vodu na ideální teplotu hravě ohřejete!

Užitečný pomocník z baby kolekce od Gorenje je také varná konvice K10BY 5v1 s regulací teploty. Ta zastane v kuchyni hned pět funkcí – uvaří vodu na požadovanou teplotu, napařuje, sterilizuje, udržuje stálou teplotu a ohřívá. Ve varné konvici tak můžete připravit i napařovanou zeleninu, sterilizovat menší kousátka a šidítka nebo udržet lahvičku s mlékem na zvolené teplotě. Funkci zpožděného startu oceníte, především pokud se vaše miminko budí v pravidelných intervalech, protože si můžete nastavit čas ohřevu až na 24 hodin dopředu. Už nikdy se vám tak nestane, že

byste v noci nebo nad ránem čekali s uplakaným a hladovým dítětem, než se ohřeje mléko nebo voda.

cena: 2 990 Kč

 

Zhluboka se nadechněte!

Lepší kvalitu a vlhkost vzduchu přinese do vašeho domova ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY. Ochrání vaše dítě i celou rodinu před nepříjemným suchým vzduchem a účinně pomáhá při dýchacích potížích i při problémech s ucpaným nosem. U vzduchu ale nejde jen o vlhkost! Optimální kvalita ovzduší se projeví i povzbuzením organizmus a vy se cítíte nabití energií. Ultrazvukový zvlhčovat se tak stále stará o pohodu i zdraví celé rodiny. Nerušený spánek zajistí velmi tichý provoz a přístroj se dokáže se postarat až o 30 m2 prostoru.

cena: 1 690 Kč

Čistota bez obav

U miminek je potřeba často sterilizovat předměty, které běžně používá, protože sterilizace chrání jeho organismus před škodlivými bakteriemi do doby, než jeho imunitní systém bude dostatečně silný. O všechny kojenecké láhve, dudlíky, příbory, kousátka, prsní odsávačky a šálky byste proto měli pravidelně starat. Dětský parní sterilizátor ST550BY od Gorenje se o tyto předměty účinně postará bez chemikálií za pomoci přírodní páry. Sterilizace párou je rychlá, snadná i efektivní metoda a čištěný obsah je navíc sterilní po dobu až 24 hodin, pokud necháte víko zavřené.

cena: 1 790 Kč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno