Po dlouhotrvajícím rozvodu, který jsem absolvovala před několika málo měsíci, jsem začala mít jisté psychické problémy, které se projevovaly nespavostí, vyčerpáním a nechutí cokoliv podnikat, a to ať již se svými dětmi, tak se svými přáteli či rodinnými příslušníky. Uzavřela jsem se totiž pouze a jen sama do sebe a nevěděla jsem, jak se s novou životní rolí popasuji nejen po té psychické stránce, nýbrž také po té finanční. Ještě štěstí, že mi má dobrá kamarádka doporučila terapii, která se jmenovala Bachova květová terapie. Nejedná se v tomto případě o žádné sezení s psychologem, nýbrž o sadu esenciálních vůní, které znovu takříkajíc nakopnou pošramocenou mysl a dodají jí opět chuť správně fungovat. Ještě že zmíněné Bachovky na míru existují, nevím totiž, co bych si bez nich počala.

Bachova květová terapie mě znovu postavila na nohy

V tomto pro mě velmi složitém období strádala nejen má mysl, nýbrž také má fyzická schránka. U kadeřníka jsem nebyla věčnost, na manikúře, kterou jsem vždy tak moc milovala také ne a o nákupu nového oblečení jsem nechtěla ani slyšet. Bála jsem se nejen finanční propasti, do které jsem se za žádnou cenu nechtěla dostat, nýbrž také svého okolí, které by mě mohlo začít za mé chování odsuzovat. Bachova květová terapie mi ovšem otevřela oči a postavila mě znovu na nohy. Léčení takzvanými Bachovkami, mohu každému vřele doporučit. Bachovy květové esence totiž rozhodně zabírají. Díky nim se znovu cítím jako žena, která musí začít žít svou novou životní etapu.

Krizová esence Rescue Remedy

Když jsem v koncích, pomocnou ruku mi vždy dodá krizová esence Rescue Remedy, po které je vždy vhodné sáhnout v nouzi nejvyšší. Pokud mě totiž čeká například předávání dětí se svým bývalým mužem, má hladina stresu je na samotném vrcholu. To samé platí i v případě, kdy mě čeká nepříjemný pracovní pohovor či schůzka s nadřízeným, který mě nemá zrovna příliš v lásce. Proto mi oněch pět esencí, které jsou v této „krizovce“ obsaženy, vždy dodá pocit jistoty a klidu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno