Na trhu najdete mnoho druhů peněženek rozdělených podle věku (od teenagerů po seniory), typu (sportovní, elegantní apod.) a použitých mateiálů. Ale chcete-li skutečnou kvalitu, která se nerozpadne po několika měsících, měli byste se určitě zaměřit na kůži.

 

Kožená elegance v tisíci variantách

Pod pojmem dámská kožená peněženka si není třeba hned představit šedý nebo hnědý obdélník s vypáleným obrázkem nebo drobným kovovým detailem. Kůže má mnoho využití – dá se obarvit, potisknout či jinak dekorovat aniž by to ubíralo na její kvalitě. U kožených peněženek navíc máte jistotu kvality i u použitých zipů či zapínání. Budete překvapeni, co všechno dokáží šikovní designéři do takové peněženky vtělit, aby vypadala a působila přirozeně žensky, ale zároveň byla dostatečně prostorná a praktická.

Ani pánská kožená peněženka nemusí mít tvar a velikost lodního kufru, i v jejích řadách se najdou elegantní, lehké a praktické kousky, které mají do klasické kožené formálnosti opravdu daleko. Sportovní peněženky nebo peněženky s řetězem zaujmou svým jedinečným stylem a přitom se do nich pohodlně vejde vše potřebné od nových dokladů až po šeky a platební karty.

Pro krátkodobé akce a výlety se může lépe hodit pouzdro na doklady, do kterého bezpečně uložíte platební a kartu a doklady. Pro pořádek v nejrůznějších kartičkách pak dobře poslouží pouzdro na karty.

Vše si můžete pohodlně vybrat on-line v e-shopu penezenky-ahal.cz. Díky produktům originálně nafoceným ze všech stran a nízkým cenám si svou novou peněženku snadno a rychle vyberete z pohodlí domova a pak už se budete jen těšit jejím vzhledem a praktickým uspořádáním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno