Ochabuje vám pleť? Nechcete se smířit se stárnutím, ale zároveň se bojíte skalpelu? Nebojte, ne vždy je třeba podstoupit náročnou operaci. V dnešní době spousta neinvazivních metod bezbolestně zastoupí náročnější operační úkony. Znáte radiofrekvenční lifting?

 

Účinný radiofrekvenční lifting

Patříte mezi nedůvěřivé lidi, kteří mají pocit, že neinvazivní metody nezabírají tolik jako operace? Samozřejmě, že u bezbolestných procedur nedojde k tak rychlému efektu. A nelze jimi zcela spravit už velmi značný projev stárnutí (např. hluboké vrásky, silně povadlá kůže). Vaše pokožka může opět získat mladistvější strukturu. Během let naše tělo neprodukuje například tolik kolagenu, kůže není dostatečně pružná. Moderní metodiky ovšem dokážou tyto procesy znovu nastartovat. Radiofrekvenční lifting pomocí tepla a rádiových vln dokáže uvolňovat a stahovat povadlou kůži. Můžeme to přirovnat ke cvičení. Pokud děláte sedy lehy, zpevňujete břišní svaly. Praktikujete-li výpady, posilujete nohy. Pokožku obličeje trénujete takto. Díky prokrvení a promasírování získává elasticitu a znovu se formuje. Získává rovnoměrný tonus.

 

Jak probíhá radiofrekvence obličeje?

Jak jsme zmínili, pro mladistvější vzhled je zapotřebí tvorba kolagenu a stimulaci podporuje právě radiofrekvence obličeje. Po vaší tváři se přejíždí speciálním přístrojem, který zahřívá pokožku. Proces destruuje tukové buňky a zvyšuje se mikrocirkulace krve. Pleť je pružnější a vypnutější. Už po prvním sezení je vaše pokožka omlazená o pár let. Jemné vrásky se vyhladí, ty hlubší se zjemní. Lepšímu vzhledu pomáhá i zdravější barva pokožky, kterou zapříčiní právě mikrocirkulace. Pro trvalejší efekt je zapotřebí podstoupit 4 až 6 sezení jednou týdně. Následný efekt vydrží asi půl roku. Tato metoda omlazení je bezbolestná, nezanechává modřiny, takže vás neomezí následná rekonvalescence. Jedná se rovněž o levnější proceduru, než je složitá operace. To stojí za úvahu, že?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno