Celebrity svým zářivým úsměvem plným bílých a zdravě vypadajících zubů nás oslňují z televize i časopisů. Mít zuby stejné jako oni nemusí být jen marný sen, revoluční způsob bělení nabízí bělící pásky.

Bílé zuby dnes patří k základnímu znaku úspěšných a aktivních lidí, od známých osobností po vysoce postavené manažery. Občas ale musíme zářivému úsměvu trochu pomoci. Někdo má štěstí a krásné bílé zuby má darem od přírody, většinou ale bojujeme s jejich žloutnutím. Částečně za to mohou naše dispozice, velkou část viny má ale na svědomí konzumace potravin bohatých na různá barviva jako je káva, čaj, červené víno a colové nápoje. Ke žloutnutí či šednutí zubů také přispívá kouření.

Zubní pasty na zuby ze supermarketů často nestačí a tak hledáme jiné způsoby, jak mít bílé zuby. Oblíbené jsou bělící pásky na zuby, které nám pomohou zbavit se nechtěného zabarvení zubů a získat dokonalý úsměv, za který se nebudeme stydět. Nemusíme přitom trávit hodiny v čekárně zubního lékaře a utrácet vysoké částky, aplikaci zvládneme v pohodlí svého domova. Pásky jsou uznávaný bělící prostředek s ověřeným efektem na zesvětlení zubů až o několik tónů. První výsledky jsou viditelné už po pěti dnech. Půl hodiny až hodinu denně po dobu jednoho až šesti týdnů, podle požadovaného efektu, noste pásky na zubech. Aplikace je velmi snadná a není třeba z ní mít sebemenší obavy. Zuby si před nalepením pásků osušte kapesníkem nebo ubrouskem. Z průhledné fólie odstraňte kratší pásek a nalepte jej na spodní zuby tak, aby se nedotýkal dásní. Pomocí nehtů vtlačte pásek i do mezizubních prostor a to samé udělejte i s delším páskem na horních zubech. Po určené době působení pak jednoduše pásky odlepte a zuby opláchněte vodou.

Pro velmi rychlý efekt si vyberte VIP level bělení, na citlivé zuby naopak použijte pásky šetrné ke sklovině. Udržet bělost a zdravý vzhled zubů pak pomohou právě zubní pasty s bělícím účinkem, případně můžete celý proces s bělicími pásky zopakovat.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno