Chystáte se rekonstruovat koupelnu? Anebo budete zařizovat svou první koupelnu v bytě, který jste letos koupili? Ať je to jakkoli, žádný a trendy je bílý koupelnový nábytek. Proč je tomu tak? I když se to možná na první pohled nezdá, má totiž velkou přednost.

Tmavý nebo světlý nábytek do koupelny?

Všeobecně platí, že bílá a další světlé barvy, jsou ideální do všech prostorů, především ale do těch malých. Opticky je zvětší, prostor s nimi nepůsobí stísněně. Pokud jste si v koupelně někdy připadali, jakoby na vás stěny a vybavení padalo, s velkou pravděpodobností mělo jinou barvu, než bílou a světlounkou.

Tmavý nábytek v dekoru dřeva je velmi hezký. Používat bychom jej ale měli ve větších koupelnách, nebo koupit jeden, nebo dva menší prvky, které světlou koupelnu oživí. To znamená, že budou např. všechny skříňky bílé, avšak jednoduchost „rozbije“ bambusový koš na prádlo 100 s 2 přihrádkami. Díky tomu, že je bíle lemovaný, se ke světlému nábytku skvěle hodí.

Do koupelny pak můžete umístit i obrázky s rámem ve stejné bambusové barvě a krásná světlounce hnědo-bílá koupelna bude moderní, krásná a stylová.

Pro využití maxima místa

Jestliže také patříte k těm, kteří nemají v koupelně místa nazbyt, získejte ho, kde se dá. Praktická je např. rohová koupelnová police BCB001A, která je nastavitelná. Jedná se o praktický teleskopický sprchový vozík, který může mít výšku 85 – 305 cm od podlahy ke stropu. Má 4 tácy, 3 háčky a je k dostání v bílé barvě. Tvoří ji ocelová práškově povrstvená trubka, police pak extra silný plast.

I v případě výběru zrcadla kupte raději zrcadlovou skříňku s poličkami za zrcadlem. Schováte zde např. zubní kartáčky, líčidla, odličovací kosmetiku, krémy, holení a podobně, což byste u zrcadla s policí udělat nemohli.

Bohatou nabídku koupelnového nábytku najdete na finecase.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno