Zkušení majitelé nám dají určitě za pravdu, že je těžké zajistit optimální klima těchto prostor. Od rozpálené střechy se velice snadno přehřívají a zároveň je složité zamezit úniku cenného tepla v zimních měsících. Jen málo kdo by řekl, že foukaná minerální izolace známá pod názvem Magmarelax, dokáže podkrovní prostor připravit k bydlení po celý rok.

Při tom se nejedná o žádnou invazivní stavební operaci, ale o celkem sympatický způsob za přijatelnou cenu. Kromě toho se váš dům posune o další příčku blíže k současným trendům, kde svou hlavní roli sehrává úspora výdajů za vytápění.

 

Nízká investice, rychlá návratnost, okamžité účinky

Přestavba podkroví vždy byla a nadále nejspíše zůstane podvědomě nákladnou stavební operací, která mimo jiné na několik dlouhých týdnů zasáhne do chodu celé domácnosti. Nepořádek a početný oddíl dělníků vyplní váš život nepříjemným hlukem a ztrátou soukromí. Za žádných okolností tomu tak být nemusí – foukaná minerální izolace je hotova do několika málo hodin a okamžitě funkční.

 

Foukaná minerální izolace očima realizace

Po konzultaci se společností IP Polná se k vám ve smluveném čase dostaví odborný pracovník s příslušnou technikou v podobě míchacího auta, hadic a mnohaletými zkušenostmi.

Izolace díky své jednolitosti předesílá senzační vlastnosti bez přítomnosti tepelných mostů. Nemusíte nic připravova, dělník si sám vyhloubí jen pár otvorů a do tří hodin bude hotov.

 

Magmarelax se stává lídrem na tuzemském trhu

Důmyslný systém Magmarelax se dostává do podvědomí majitelů všech rodinných domů, kde se stále hledají účinná řešení vedoucí ke snížení nákladů za vytápění a způsob k vytvoření ideálních klimatických podmínek v podkrovních místnostech.

Objednejte si skvělé služby a začněte nezávaznou konzultací u sebe doma.

Více informací naleznete na www.mojeizolace.cz nebo na kontaktním čísle 800 100 533.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno