Statistiky za loňský rok říkají, že lidé nejvíce kupovali nové byty v Praze 9, 10 a 5. Věděli jste ale, že si v těchto lokalitách můžete pořídit i vlastní dům?

Nabídka nemovitostí je dnes natolik široká, že nemusíte řešit, zda byste raději žili ve vlastním domě nebo si užívali ruchu velkoměsta. Když si totiž pořídíte rodinný dům v Praze, můžete mít obojí. Developerská společnost FINEP nabízí domy v Praze 10 a Praze 5, přičemž obě části se loni umístily v první trojici nejoblíbenějších míst pro nové bydlení.

Hypotéky jsou navíc stále nízko a FINEP na své nové domy poskytuje na jaře slevu až 300 000 Kč. To už jsou tři důvody, proč uvažovat o nákupu nového rodinného domu v Praze.

Pokud chcete slyšet i další, stále je tu výhoda vlastního pozemku. Můžete si na něm pěstovat květiny nebo zeleninu a grilovat s rodinou a přáteli. Když přijdete v létě unavení z práce, jednoduše si na zahradu vytáhnete deku a hned můžete relaxovat.

zenusky_cz_finep_cz_01

Ideální bydlení pro rodiny v Praze 10

Rodinné domy v Praze 10 – Štěrboholech mají dispozici 4+kk a můžete si vybrat pozemek až do velikosti 374 m2. Patří do projektu Malý háj, který svým rezidentům nabízí vysoký standard bydlení, skvělou občanskou vybavenost v okolí a snadnou dostupnost do centra. Všechny nákupy můžete obstarat v nedalekém Europarku Štěrboholy.

Ceny rodinných domů v této lokalitě se pohybují okolo 6 milionů korun, na všechny nemovitosti je ale nyní sleva minimálně 300 000 Kč. S výběrem neváhejte, protože k dispozici je už jen 7 domů, zbytek je rezervován.

zenusky_cz_finep_cz_nahledovy 

Bydlení v Praze 5 nabízí klid i zábavu

O něco více je domů v projektu Britská čtvrť, kde si můžete zvolit dispozice 4+kk nebo 5+kk. Nové domy na prodej mají pozemky o rozloze i 515 m2 a slevy se tu pohybují okolo půl milionu korun. Nový dům ve Stodůlkách tak můžete mít už za 8 milionů korun.

Kromě bydlení v moderním prostředí získáte i vlastní garáž a jistotu absolutního klidu. Přestože jsou ale Stodůlky okrajová čtvrť Prahy, snadno se napojíte na Pražský okruh. Obejdete se i bez auta – kousek od domu je zastávka metra.

Za pět minut také pohodlně dojdete do nákupního centra Avion, o kousek dál je i hypermarket Globus a nákupní centrum Zličín. Nákupy i zábavu tak máte doslova na dosah ruky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno