Určitě znáte ten pocit, kdy musíte koupit dárek pro muže, ale i když si hlavu namáháte sebevíce, nemůžete na nic přijít. Spousta žen je v tomto ohledu bezmocná a neví si rady, čím by dotyčnému udělaly největší radost. Pokud i vy právě stojíte před tímto úkolem a se strachem odpočítáváte dny, kdy budete nuceni vyrazit do obchodu, přečtěte si dnešní článek. Společně se pokusíme přijít na šikovný postup, díky kterému zvládnete vybrat něco pěkného, smysluplného a hlavně něco, co obdarovanému zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Jdete do toho s námi?

 

Snažte se nekoupit zbytečnost

Všichni chceme vhodně zvoleným dárkem udělat tomu druhému radost, ovšem ne vždycky to musí být za každou cenu. Jinými slovy, i když si hlavinku namůžete až až, neuchylujte se na poslední chvíli ke zbytečnému nákupu, ze kterého by se ve finále stal obyčejný lapač prachu kdesi ve vitríně. Z takového dárku pak muž nemá sebemenší radost, ačkoli bude v první chvíli dělat, že je z dárku více než nadšený. Proto se za vhodný dárek nedá označit přehnané množství kosmetiky. Ano, jedna vůně případně sprchový gel možná ano, ale rozhodně ne deset věciček.

 

Darujte něco na sebe

Někdo říká, že nejosvědčenějším dárkem je bezpochyby oblečení. Možná i vy zastáváte stejný názor, a proto svůj výběr chcete namířit právě tímto směrem. Jste si ale jisté, že dokážete vybrat správnou velikost případně i styl, který se dotyčnému líbí? Oblečení je sice vděčným dárkem, který obdarovaný využije i několikrát – v případě šťastné ruky a dobrého výběru – ovšem když už se uchýlíte k tomuto dárku, vneste do něho špetku originality. Každý muž jistě ocení elegantní doplněk, který podtrhne jeho dokonalý vzhled. Vhodným výběrem by mohl být pánský motýlek, který je k dostání v mnoha variantách a provedeních, mezi kterými jistě najdete ten pravý.

naramek

Maličkost, která potěší

Pokud si opravdu nebudete vědět rady, sáhněte po maličkosti, která potěší. Chcete-li věnovat dárek, který vás dotyčnému připomene, mohl by se vaší sázkou na jistotu stát pánský náramek. I v tomto případě věřte, že opravdu máte z čeho vybírat – takřka neomezené možnosti, různé styly i provedení, díky čemuž jistě vyberete takový, který obdarovaného nejen potěší, ale zároveň vystihne jeho styl i vkus.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno