Vlasy jsou vizitkou každého z vás. Říká se, že stačí pouhých 10 vteřin na to, aby si o vás vaše okolí udělalo obrázek, a proto je velice důležité, aby váš účes byl vaší chloubou i předností. Úpravě účesu věnují hodně času nejen ženy, ale i spousta mužů, což v dnešní době není nijak zvlášť velkým překvapením. Chcete-li se o své vlasy starat stylově a se vší parádou, ale zároveň jim nechcete zbytečně ubližovat, spolehněte se na kvalitní pomocníky, kteří vám s finálním účesem ochotně pomohou. V dnešním článku vám poradíme, jak si správně vybrat žehličku na vlasy, kulmu či fén, abyste svým vlasům dopřáli skutečně jen to nejlepší a při vašem rozhodování nešlápli vedle.

 

Žehlička na vlasy – věrná společnice každé ženy

Bez žehličky na vlasy se dnes neobejde snad každá žena, která péči o své vlasy bere vskutku vážně. V současné době je trh zaplaven nejrůznějšími typy žehliček, mezi kterými vybrat tu nejlepší je mnohdy jako hledat jehlu v kupce sena. Žehličky na vlasy se liší především materiálem použitým na destičkách. Setkat se můžete s keramickými, turmalínovými i teflonovými destičkami, přičemž každá z nich vám může nabídnout jiné vlastnosti a přednosti. Svůj výběr přizpůsobte stavu vašich vlasů – délce, jemnosti, hustotě.

15966NTQ

Fén na vlasy – neodmyslitelná součást většiny domácností

Mluvíme-li o fénu na vlasy, mluvíme tak o neodmyslitelné součásti každé domácnosti. I jeho výběr je komplikovaný vzhledem k pestré nabídce, mezi kterou můžete s radostí vybírat. Ideální fén na vlasy by vám měl nabídnout několik stupňů teploty vzduchu, mezi kterými můžete dle vlastní potřeby volit. Chybu neuděláte, rozhodnete-li se pro fén s minimálně dvěma stupni teplého a jedním stupněm studeného vzduchu.

15957OWR

Kulma na vlasy – pro ženy, které touží po kudrlinkách

Jak je známo, každý chce to, co nemá. Zatímco ženy s hřívou kudrnatou jako ovčí srst, touží po rovném účesu, ženám s rovnými vlasy jako hřebíky naopak chybí romantické kudrlinky. Naštěstí je současná doba otevřena mnohým možnostem, a pokud i vy postrádáte roztomilé vlnky, pořiďte si kulmu na vlasy. Při jejím výběru zohledněte délku vašich vlasů, neboť jsou k dostání kulmy vhodné jak pro krátké, tak i pro dlouhé vlasy.

15900N2M

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno