Ať si každý říká co chce, jediná pravda je, že sexuální život je významnou, nedílnou a ne-li nejdůležitější součástí každého partnerského vztahu. Jestliže vám to neklape v intimní sféře, určitě se to promítne i do běžného života. Je proto nezbyté se otázce sexu věnovat. Dochází vám inspirace či si chcete v této oblasti rozšířit obzory? Ani vaší pozornosti nesmí uniknout sexdej.com! Budete velmi mile překvapena…

 

Jedno místo a máte po starostech

Sex je stále pro společnost mírným tabu, takže je poměrně těžké se někde inspirovat. Právě s tím je ale konec díky projektu sexdej.com. Právě tento portál odhaluje mnohá tajemství, dává inspiraci a je cenným zdrojem informací i zábavy.

 

Hry, které vás oba budou bavit

Podstatnou součástí portálu jsou tipy na rozmanité erotické hry a hrátky, kterými si můžete okořenit váš partnerský život. Najdete zde přesné návody na ideální masáž (pro muže i ženy). Zahrát si můžete super hru Sexomat. Stačí několik klinutí a systém vám náhodně vybere podobu předehry, určí místo i polohu – je to opravdu velmi zajímavé a inspirativní pro každý den. Pokud jste odvážná, určitě byste se  měla nechat inspirovat polohou či sexuálním úkolem dne. Do vašeho vztahu to přinese neobvykle velké vzrušení.

Love couple

Dejte si kvíz a ukažte, jak na tom jste 

Součástí portálu je i zábavný kvíz, který prověří vaše znalosti v oblasti sexu. Otázky můžete zodpovídat sama či zapojit partnera – hned se ukáže, kdo z vás je na tom lépe.

Love couple

Darujte mu to nejkrásnější!

Jako bonus zde najdete aplikaci Daruj sebe. Díky ní si jednoduše vytvoříte poukaz, ve kterém budete hrát vy hlavní roli. Můžete darovat sebe a vašemu miláčkovi dopřát cokoliv, po čem jeho srdce touží. Poukaz si vytvoříte zdarma, pošlete na e-mail a poté si ho můžete vytisknout. Krásnější dárek na světě neexistuje!

Love couple

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno