Fotopasti se těší stále větší oblibě. Jedním z jejich výrobců je přitom i značka FOXcam, která nabízí výkonné modely za velmi příznivou cenu. Jaké konkrétní fotopasti byste si rozhodně neměli nechat ujít?

Skvělý výkon, příjemná cena

Fotopasti FOXcam vynikají v mnoha ohledech. V prvé řadě se pyšní skvělým výkonem, díky kterému mohou konkurovat i mnoha dražším fotopastem od jiných výrobců. Zároveň vás překvapí velmi nízkou spotřebou a jednoduchou obsluhou, kterou si osvojíte během chvilky. Cenově se FOXcam fotopasti pohybují přibližně od 1 900 do 2 900 Kč.

Fotopasti, které byste si neměli nechat ujít

Nabídka značky FOXcam je poměrně široká a na své si proto přijde prakticky každý. Záleží jen na tom, jaké konkrétní vlastnosti hledáte a kolik financí jste ochotni za zařízení utratit.

Například FOXcam Forester nabízí mimořádně jednoduché nastavení a dlouhou životnost na sadu baterií. Zároveň dokáže pořídit bezkonkurenční noční fotografie.

Velmi moderní fotopast je také FOXcam Unka. Tu seženete již za 2 900 Kč a na první pohled vás zaujme svou velkou LCD obrazovkou. Zároveň disponuje malými rozměry, dlouhou životností a dokáže vytvářet povedené snímky až do vzdálenosti 15 metrů.

Neméně zajímavý model je FOXcam 3G, který seženete pod 6 000 Kč. Dokáže odesílat pořízené fotografie na e-mail nebo na mobil formou MMS.

A zapomenout nesmíme ani na FOXcam SG880-4G, kterou pořídíte za 6 290 Kč. Podporuje cloud, odesílá záznamy na e-mail a zároveň ji velmi jednoduše nastavíte, aniž byste k tomu potřebovali počítač.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno