Moje babička je hodně čistotná, potrpí si na pořádek a vždy si udržovala krásně čistý dům, ale postupem věku bylo udržování pořádku v domě čím dál víc těžší, protože už nebyla tolik pohyblivá. Chtěla si vyčistit podlahu, ale dlouho jsme jí to rozmlouvali, protože by to pro ni bylo už opravdu namáhavé.

Nakonec jsme došli ke kompromisu a rozhodli se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA., s.r.o. hloubkové čištění podlah Praha. Znám tuto společnost a vím, že po mnohých zkušenostech u nás v práci je mohu poslat ke své babičce, kam z časových důvodů nemohu dojet a pracovníky ohlídat. A opět jsem si její služby nemohla vynachválit a moje babička také ne.

Říkala, že chemickými přípravky provoněli její dům a pořádně odstranili nečistoty. V místě, kde má okolo krbu mramor, zajistili krystalizaci podlahy a zbytek podlah vyčistili strojem. Ve spárech a obrazcích na podlaze nezůstala žádná nečistota. Z mé vlastní zkušenosti mohu tuto firmu doporučit. Vím, že garantují diskrétnost a opatrnost svých zaměstnanců, a tak vím, že se nikdy v naší práci a ani u babičky v domě nic neztratilo a samotné čištění podlah proběhlo vždy perfektně bez jakýchkoliv problémů.

Babičce doporučili i voskování podlah, které jsme také využili. O deset dní později nám podlahu navoskovali. Babičce tak zajistili nejen bezpečnost a ochranu před uklouznutím, což zejména u starších lidí, kteří bydlí sami, je obrovská výhoda, ale také se jí podlaha bude snadněji umývat. Pokud hledáte stále firmu, která by vám kvalitně umyla podlahy, tak využití služeb umývání podlah Praha od firmy A SERVIS je jasná volba.

Bezkonkurenční cena za antigraffiti ochranu. Odstraňování graffiti Praha

Firma A SERVIS LIPKA s.r.o., odstraňování graffiti Praha, se zabývá odstraňováním graffiti na celém území České a Slovenské Republiky, Rakouska a Německa. Problém s graffiti je převážně v jeho obtížném odstranění.

Při odstraňování graffiti z povrchů, které nejsou ošetřeny antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je nutné upozornit na to, že úspěšnost odstranění graffiti se pohybuje mezi 40 – 80 %. U některých typů povrchů ušlechtilých materiálů, převážně se jedná o povrchy z mramoru, teraca, žuly a přírodního kamene, se sprejová barva může dostat hluboko do struktury a je problematické ji dokonale odstranit. Pokud se provádí odstraňování graffiti z fasád a strukturovaných omítek, které nebyly ošetřeny antigraffiti nátěrem, je zapotřebí počítat s tím, že bude odstraněna i barva fasády.

Firma A SERVIS při odstraňování postupuje tak, že se pokusí graffiti co nejvíce zeslabit a na místo nanese fasádní barvu. Problémům při odstranění graffiti se dá předejít využitím antigraffiti ochrany. Po ošetření fasády antigraffiti nátěrem je zaručena její 100 % ochrana před graffiti. V případě odstranění graffiti nedochází k poškození povrchu. 3 vrstvy antigraffiti nátěru jsou nanášeny na hladké povrchy. Pokud se jedná o nerovné, strukturované a porézní povrchy, tak je nutné, aby vrstev nátěru bylo více. Doporučuje se 4 až 6 vrstev antigraffiti ochrany.

2818559 - brick wall and smile graffiti - smile graffiti on a red brick wall.

V případě výskytu grafitů na budově firma A SERVIS zajistí na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice a v Rakousku odstranění graffiti v jakémkoliv rozsahu do 14 dnů. Ze získaných zkušenosti může tvrdit, že pokud bývají graffiti včas a rychle odstraněny, jejich autoři zjistí, že jejich díla nemají trvalou platnost a pokusí se hledat jiný objekt, na kterém jejich umělecká díla vydrží déle.

Pokud je provedena aplikace antigraffiti nátěru nebo nástřiku na vaší budově, tak jsou pracovníci A SERVISU schopni na jakémkoliv místě odstranit graffiti do 14 dnů. Pro zákazníky firmy je ve smlouvě o dílo zakotveno servisní čištění a odstraňování graffiti. Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, tak jej firma A SERVIS odstraní a to zdarma. Na toto postižené místo je pak opět nanesena antigraffiti ochrana. Tato služba má velmi přijatelnou cenu. Firma A SERVIS nemá v ČR konkurenci jen v ceně, ale především v servisní činnosti a v nastaveném systému jak udržet budovy bez graffiti.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno