Hledali jsme někoho, kdo by nám ulehčil práci s mytím skel našeho skleníku. Není to jen tak obyčejný skleník, ale okrasný. Je poměrně velký a některá skla nejsou pro obyčejného smrtelníka zrovna moc dobře dostupná. Pěstuji v něm květiny a s manželem do něj chodíme často jen tak relaxovat. Je to naše oáza klidu. Oáza klidu to však být přestává, když je na řadě mytí skel. Zabere mi to celý den, navíc je to taková hodně nevděčná práce. Rozhodli jsme se tedy ušetřit čas a našli úklidovou firmu, která odvede tuto práci za mě, navíc určitě i lépe.

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., mytí oken, výškové práce Brno,  si v tomto vedla skvěle. Rychlost, s jakou pracovali, byla obdivuhodná. Navíc každý dělal svou práci pečlivě a s přehledem. Pro těžko dostupná místa měli také své pomůcky, takže ani ty jim nedělaly žádný problém. Několikrát jsem jim během práce šla nabídnout alespoň kávu nebo čaj, ale kromě jedné přestávky, kterou měli, se více zbytečně nezdržovali. Takto profesionální pracovníky jsem snad ještě ani neviděla. Také proto odvedli tak rychlou a skvělou práci.

Na skla jsme si nechali nanést také nano impregnaci, která způsobí, že se okna nebudou muset tak často mýt. Na příští mytí si samozřejmě znovu objednáme firmu A SERVIS, ale s nano impregnací s tím budeme moci déle počkat, a tak i ušetříme, což se vyplatí.

Pokud také hledáte někoho spolehlivého a s odbornou praxí, kdo by se postaral o Vaše okna, je A SERVIS jasná volba. Alespoň pro nás při dalším úklidu ano. Služby a přístup této firmy jsou neocenitelné.

Dobré zkušenosti dělají stálé zákazníky

Jako překvapení jsem pro nás s přítelkyní nedávno koupil byt blízko centra Brna. Je prostorný, čistý, moderní, téměř bez chyby. Pouze podlahy vypadaly na to, že by potřebovaly trochu péče. A já jsem neměl čas ani odvahu se do čištění pouštět. Chtěl jsem byt dovést do dokonalosti, proto jsem si na vyčištění a vyleštění podlah objednal služby úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., krystalizace, impregnace, čištění podlah Brno, která pravidelně provádí úklid ve firmě, kde pracuji. Nikdy jsem se o jejich služky nějak zvlášť nezajímal, ale vím, že odvádí dobrou práci, tak jsem na ně vsadil. A to se mi vyplatilo.

52849915 - tiled floor background - clean

Potřeboval jsem podlahy vyčistit co nejdříve. Maximálně mi vyšli vstříc. Nemusel jsem dokonce ani po dobu jejich práce zůstávat v bytě, což mi také moc pomohlo. Času není nikdy dost. Pánové byli velmi dochvilní a ochotní. Když jsem později spatřil výsledek jejich práce, nemohl jsem se vynadívat. Podlahy byly jako nové. Fakt. Až takhle dokonale jsem si je nepředstavoval, ale to mi teda vůbec nevadilo. Jen jsem se těšil na chvíli, kdy nový byt budu moct ukázat své přítelkyni. Vím, že ta by se jinak do podlah pustila sama.

Ani jsem se nedivil, když podlahy byly to první, co mou přítelkyni na novém bytě zaujalo. S firmou A SERVIS jsem plně spokojen. Vím, že podlahy budou jistě potřebovat i pravidelnou  péči, ne jen jednorázově, proto ani příště nebudu váhat úklidové firmě A SERVIS zavolat a objednat si jejich služby znova. Jejich tým profesionálních pracovníků je radost si pustit do domu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno