Jednou se u nás při nedělním obědě stala nehoda. Můj syn omylem shodil na světlý koberec misku s červenou řepou. Na koberci byla hotová spoušť. Sice jsem se to snažila okamžitě vyčistit, ale červená šťáva se dostala hluboko do koberce. Skvrny na koberci byly po mém čištění ještě větší. Volala jsem kamarádce, aby mi poradila. Ta mi řekla, ať si na čištění takové skvrny pozvu úklidovou firmu.

Také mi hned dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění koberců Praha 8. Tato firma čistila její koberce už několikrát a takové nehody pro ni nejsou problém. Hned druhý den ráno jsem do A SERVISU zavolala a milé pracovnici jsem sdělila, co se u nás včera stalo. Ona mi řekla, že taková skvrna není pro jejich metodu čištění kotoučovým strojem žádný problém a hned jsme se domluvily na termínu čištění. I cena služby byla velice příznivá.

Ve smluveném termínu přijeli dva pracovníci A SERVISU. Nejprve si prohlédli koberec a poté namíchali chemii, kterou aplikovali na skvrnu a pak na celý koberec. Tato chemie se musela nechat alespoň chvíli působit. Pak následovalo kartáčování koberce kotoučovým strojem. Tento stroj chemii proměnil v hustou pěnu, která vytahovala na povrch všechny nečistoty ukryté v koberci. Dozvěděla jsem se, že je také dezinfekční, což mě potěšilo. Po kartáčování vysáli všechnu pěnu i s vlhkostí průmyslovým vysavačem. Byl asi velmi výkonný, protože výsledkem byl skoro suchý koberec, který byl krásně vyčištěný. Skvrna od červené řepy byla pryč.

Koberec vypadal jako nový, byl krásně nadýchaný a vydezinfikovaný. Také celá místnost byla příjemně provoněná. Tímto bych chtěla pracovníkům A SERVISU poděkovat za dokonale vyčištěný koberec. Jsou to opravdoví profesionálové, kteří si poradí s každou nehodou.

Výškové mytí výloh, oken a nano impregnace Praha 8

Mám bistro s občerstvením jak pro teplou, tak studenou kuchyni. Samozřejmě musím mít všude čisto, což zvládám sama, až na ty výlohy. Na to opravdu nemám, a proto si najímám úklidovou firmu na mytí výloh.

Již několik let spolupracuji s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., nano impregnace, mytí oken Praha 8, která se mi stará o mytí výlohy. Oblíbila jsem si ji proto, protože její pracovníci jsou opravdu výborní a vždy odvedou perfektní práci bez zbytečných průtahů a nikdy nemění dohodnutý termín.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín mytí výloh na víkend. V dohodnutou dobu dorazili pracovníci firmy a pustili se rovnou do práce. Nejdříve omyli rámy výloh a poté sklo, na nějž nanesli kvalitní přípravek, následně je setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí vyleštili výlohy čistou bavlněnou plenou bez leštících přípravků.

Navrhli mi impregnaci skel, aby vydržela déle čistá. Je to totiž hydrofobní impregnace, která se provádí pouze na venkovní straně oken nebo výloh, protože k tomu, aby to fungovalo správně, musí foukat vítr nebo třeba zapršet. Díky impregnaci totiž na skle vznikají kuličky, které na sebe vážou pyl nebo jakoukoli nečistotu a ty pak stačí pouze odfouknout nebo omýt deštěm.

35084504 - window of an old french bistro

Vždy mě fascinuje, když je pozoruji při leštění skel na sucho. Obdivuji je za jejich úsilí, které při tom musí vynaložit. Kdybych měla být na jejich pozici, nevydržela bych snad ani den, jelikož by mi upadla ruka. Jsem ráda za spolupráci s firmou A SERVIS, protože mám vždy jistotu v dobře odvedené práci. Jejich služby doporučuji všem.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno