Nekvalitní spánek a únava vedou k obtížnějšímu zvládání náročných životních situací, problémům vyrovnat se se stresem a tlakem, z nichž často pramení celková duševní nepohoda. Trávit noci na nekvalitní matraci navíc nepůsobí dobře zejména na páteř a záda všeobecně: a bez fyzické bolesti zad se zkrátka lépe žije. Nutno také podotknout, že sednout ospalí a „rozlámaní” za volant může být nebezpečné nejen pro nás, ale i pro ostatní účastníky silničního provozu.

 

Kvalitní matrace pro dokonalý komfort

Základem dobrého spánku je kvalitní matrace. Ideálním materiálem je studená pěna – vydrží více než molitan, je lépe tvárná a prodyšná (důležité je sledovat údaj objemové hmotnosti – čím vyšší je, tím déle matrace vydrží). Dobří výrobci matrací prodyšnosti napomáhají nízkou četností užívání lepidla, čehož lze dosáhnout výrobní technikou „vlnek”, které do sebe zapadají.

 

Postel z masivu se stane ozdobou vaší ložnice

Postele z českého masivního dřeva se pyšní nejen vysokou kvalitou, ale také špičkovým designem: v interiéru prostě postel z masivu zapůsobí lépe než dnes častější skládací postele. Na takový kus nábytku se můžete stoprocentně spolehnout.

Navíc se otevírají i další možnosti: pokud řešíte nedostatek úložného prostoru, není důvodu, proč jej nezabudovat přímo do vaší postele, kde je například ložní prádlo vždy při ruce. Úspory místa dosáhnete i s  rozkládací postelí z masivu, která umožňuje kombinace podle vašich představ: rozložení pro jednoho či více lidí na spaní i denní relax. Samozřejmostí jsou pak další úložné prostory.

 

Nakupujte od profesionálů

Abyste si mohli plně užít všech výhod, které zdravotní matrace a masivní postele nabízejí, musíte zvolit takového prodejce a výrobce, na jehož kvalitu se můžete spolehnout. Takového zboží se dočkáte v e-shopu Spíme.cz. Výrobcem a prodejcem je zde zároveň jediná společnost, která pracuje pouze s tím nejlepším materiálem: s německou pěnou a materiálem pro povrchovou úpravu postelí, belgickými potahy a tím nejlepším českým dřevem – tím, které je certifikováno prestižním standardem FSC.

Dočkáte se navíc velmi slušných cen vzhledem k výborné kvalitě a férového jednání se zákazníky. Za e-shopové ceny můžete nakoupit i přímo na prodejnách v Praze, Brně, Plzni a Táboře, kde si zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet. Společnost Spíme.cz je pro vás ideální volbou, pokud chcete skutečně vědět, že spíte v tom nejlepším.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno