Moje přítelkyně velice dbá na čistotu našeho bytu. Neustále tedy uklízí. To je podle mého názoru v pořádku. Jelikož se náš byt nachází ve frekventované ulici, tak je nutné častěji umývat okna. Přítelkyně si s jejich mytím vždy hravě poradí, ale dělat stejnou práci pořád dokola je docela únavné. Navíc to vždy zabere skoro celé víkendové odpoledne, které bychom mohli trávit společně. Rozhodl jsem se tedy, že jí udělám radost a na mytí oken objednám profesionály.

Do internetového vyhledávače jsem zadal mytí oken a hned mi to našlo firmy, které se mytím oken zabývají. Začal jsem tedy číst různé recenze a ohlasy zákazníků, abych vybral tu opravdu nejlepší. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce čištění fasád, mytí oken Praha, byla nakonec jasnou volbou. Na internetu má totiž nespočetné množství ohlasů od spokojených zákazníků. Zavolal jsem tedy na centrálu firmy a s velmi milou slečnou jsem domluvil termín mytí našich oken. Důležité bylo to, aby nebyla moje přítelkyně doma, protože to mělo být překvapení.

Ve stanovený termín k nám domů přijeli dva pánové. Koukli na okna a hned se pustili do jejich mytí. Nejprve umyli parapety, rámy a kličky. Poté se vrhli na skla. Ta umyli vodou a nějakým saponátem, vše následně setřeli gumovou stěrkou a nechali uschnout. Když byla okna suchá, tak je začali leštit jen suchou bavlněnou plenou. Vysvětlili mi, že jen tak zůstanou okna déle čistá. Když přišla přítelkyně večer domů, tak si precizně umytých oken hned všimla. Měla neskutečnou radost. Byla ráda, že jsem jí ušetřil jedno celé sobotní odpoledne, ve kterém jsme pak podnikli výlet.

Od té doby moje přítelkyně okna nemyje. Vždy, když je potřeba, tak zavoláme do A SERVISU a oni nám pak přijedou okna precizně umýt. Tuto firmu můžeme opravdu jen doporučit. Je totiž naprosto bezkonkurenční.

Strojní chemické čištění čalounění a koberců Praha

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, čalounění Praha, se zabývá nejen mytím výloh, čištěním fasád, výškovými pracemi, odstraňováním graffiti, ale také hloubkovým strojovým čištěním koberců a ručním čištěním čalounění. K nejvíce žádaným službám patří právě zmíněné čistění koberců, křesel, čalounění a podobných povrchů.

Existuje řada metod a způsobů, jak koberce zbavit nečistot. Některé metody jsou oproti jiným méně účinné, jako například extrakční čištění koberců, kterou svým zákazníkům A SERVIS nedoporučuje. Mezi ty nejefektivnější způsoby čištění patří strojové hloubkové vyčištění kobercových ploch, které provádí pomocí kotoučového stroje, velmi kvalitní čistící chemie a vysoce výkonného vysavače s úzkou hubicí. Kotoučový stroj s rotačními kartáči s jemnými štětinami a strojový způsob čištění zaručí, že z koberce budou odstraněny i hluboko usazené nečistoty, skvrny a nežádoucí pachy, které jsou následně vysáty dosucha vysoce výkonným průmyslovým vysavačem. Firma A SERVIS s touto ověřenou a účinnou metodou nemá žádné reklamace a dokáže vyčistit koberce, které se jiným firmám nedaří vyčistit. Důkazem toho jsou desítky spokojených klientů, se kterými dlouhodobě spolupracuje.

47615950 - modern interior design with carpet and stand

K důkladnému vyčištění čalounění používá účinnou chemii Bosch, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhými štětinami napění a zapracuje do textilie. Tato chemie velmi účinně zbavuje tkaniny i toho největšího znečištění. Po působení chemie je použit vysokotlaký vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha.

Ve výjimečných případech, a to pouze na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, se používá ruční el.kotoučový kartáč. Z 90 % provádí A SERVIS technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokáže vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot. Zaměstnanci této úklidové firmy jsou profesionálové a A SERVIS ručí za jejich spolehlivost. Má již spoustu spokojených zákazníků nejen v Praze, ale po celé České republice a v zahraničí, kteří se na ni opětovně obrací.

 

29 KOMENTÁŘE

 1. Pokud je čalounění až příliš znečištěné a je nutné ho vyčistit strojově, jaký stroj používáte?

  • Dobrý den,
   čalounění strojově čistíme ručním AKU kotoučovým kartáčem.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   ano, na čalounění i na koberce používáme účinnou značkovou chemii Floorwash.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Čistím si koberce vždy sama ručně s pomocí kartáče. Je to velká dřina a výsledky nejsou takové, jak bych ráda. Myslíte, že to A SERVIS zvládne lépe? Dokáže se strojové čištění vyrovnat poctivému ručnímu?

  • Dobrý den,
   strojové čištění ve spojení s naší účinnou chemií dokáže vyčistit koberce velice účinně a do hloubky. Z naší vlastní zkušenosti Vám mohu říct, že strojovým čištěním je možné dosáhnout mnohem lepších výsledků než ručním čištěním.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   skleněné plochy ve výškách myjeme z montážních plošin, za pomocí žebříků, horolezeckého vybavení nebo s teleskopickými tyčemi.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   v praxi jsme si ověřili, že při použití leštících přípravků za morka, jsou na oknech po krátkém čase vidět šmouhy a tahy leštění.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   k ručnímu čištění čalounění používáme chemii Floorwash, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhým vlasem velmi trpělivě a pečlivě vpraví do textilie. Vytvoří se pěna, která na sebe naváže všechny nečistoty. Závěrečná operace spočívá v dokonalém odsátí nečistot pomocí vysokotlakého třímotorového vysavače se speciální hubicí na čalounění.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Musím potvrdit, mám taky s touto firmou taky podobnou zkušenost. Myli u nás okna, byli neskutečně milí a pracovití. Okna byla umyta perfektně!

  • Dobrý den,
   ano, na provedení prací o víkendu je možné se domluvit. Rádi vyjdeme vstříc Vašim časovým možnostem.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Zdravím zaměstnance A SERVISU a moc jim děkuji za jejich práci u nás doma. Pozvali jsme si je na čištění koberce. Všechno perfektně zvládli, jsou to opravdoví profesionálové. Příště neváhám a obrátím se opět na ně.

  • Dobrý den,
   moc děkujeme za Vaši pochvalu. Jsme rádi, že jste s námi byla spokojená.
   Těšíme se na další spolupráci.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 5. Dobrý den,
  děkuji za Váš dotaz. Je to právě naopak. Chemie, kterou naše firma používá, nepříjemný zápach pohlcuje a čalounění provoní.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 6. Dobrý den,
  zaujala mne možnost čištění čalounění. Zajímalo by mě, jestli čištěním pomocí chemie nezanechává nepříjemný zápach čističe?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno