Moje přítelkyně velice dbá na čistotu našeho bytu. Neustále tedy uklízí. To je podle mého názoru v pořádku. Jelikož se náš byt nachází ve frekventované ulici, tak je nutné častěji umývat okna. Přítelkyně si s jejich mytím vždy hravě poradí, ale dělat stejnou práci pořád dokola je docela únavné. Navíc to vždy zabere skoro celé víkendové odpoledne, které bychom mohli trávit společně. Rozhodl jsem se tedy, že jí udělám radost a na mytí oken objednám profesionály.
Do internetového vyhledávače jsem zadal mytí oken a hned mi to našlo firmy, které se mytím oken zabývají. Začal jsem tedy číst různé recenze a ohlasy zákazníků, abych vybral tu opravdu nejlepší. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce čištění fasád, mytí oken Praha, byla nakonec jasnou volbou. Na internetu má totiž nespočetné množství ohlasů od spokojených zákazníků. Zavolal jsem tedy na centrálu firmy a s velmi milou slečnou jsem domluvil termín mytí našich oken. Důležité bylo to, aby nebyla moje přítelkyně doma, protože to mělo být překvapení.
Ve stanovený termín k nám domů přijeli dva pánové. Koukli na okna a hned se pustili do jejich mytí. Nejprve umyli parapety, rámy a kličky. Poté se vrhli na skla. Ta umyli vodou a nějakým saponátem, vše následně setřeli gumovou stěrkou a nechali uschnout. Když byla okna suchá, tak je začali leštit jen suchou bavlněnou plenou. Vysvětlili mi, že jen tak zůstanou okna déle čistá. Když přišla přítelkyně večer domů, tak si precizně umytých oken hned všimla. Měla neskutečnou radost. Byla ráda, že jsem jí ušetřil jedno celé sobotní odpoledne, ve kterém jsme pak podnikli výlet.
Od té doby moje přítelkyně okna nemyje. Vždy, když je potřeba, tak zavoláme do A SERVISU a oni nám pak přijedou okna precizně umýt. Tuto firmu můžeme opravdu jen doporučit. Je totiž naprosto bezkonkurenční.
Strojní chemické čištění čalounění a koberců Praha
Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, čalounění Praha, se zabývá nejen mytím výloh, čištěním fasád, výškovými pracemi, odstraňováním graffiti, ale také hloubkovým strojovým čištěním koberců a ručním čištěním čalounění. K nejvíce žádaným službám patří právě zmíněné čistění koberců, křesel, čalounění a podobných povrchů.
Existuje řada metod a způsobů, jak koberce zbavit nečistot. Některé metody jsou oproti jiným méně účinné, jako například extrakční čištění koberců, kterou svým zákazníkům A SERVIS nedoporučuje. Mezi ty nejefektivnější způsoby čištění patří strojové hloubkové vyčištění kobercových ploch, které provádí pomocí kotoučového stroje, velmi kvalitní čistící chemie a vysoce výkonného vysavače s úzkou hubicí. Kotoučový stroj s rotačními kartáči s jemnými štětinami a strojový způsob čištění zaručí, že z koberce budou odstraněny i hluboko usazené nečistoty, skvrny a nežádoucí pachy, které jsou následně vysáty dosucha vysoce výkonným průmyslovým vysavačem. Firma A SERVIS s touto ověřenou a účinnou metodou nemá žádné reklamace a dokáže vyčistit koberce, které se jiným firmám nedaří vyčistit. Důkazem toho jsou desítky spokojených klientů, se kterými dlouhodobě spolupracuje.
K důkladnému vyčištění čalounění používá účinnou chemii Bosch, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhými štětinami napění a zapracuje do textilie. Tato chemie velmi účinně zbavuje tkaniny i toho největšího znečištění. Po působení chemie je použit vysokotlaký vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha.
Ve výjimečných případech, a to pouze na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, se používá ruční el.kotoučový kartáč. Z 90 % provádí A SERVIS technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokáže vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot. Zaměstnanci této úklidové firmy jsou profesionálové a A SERVIS ručí za jejich spolehlivost. Má již spoustu spokojených zákazníků nejen v Praze, ale po celé České republice a v zahraničí, kteří se na ni opětovně obrací.