Přemýšlíte nad tím, že byste rádi zapracovali na své postavě? Pravidelná fyzická aktivita prospívá našemu zdraví, fyzickému i psychickému. A vůbec proto nemusíte chodit do posilovny ani vyhazovat žádné velké peníze za lekce. Cvičit můžete i doma. Co k tomu potřebujete?

Podložka na cvičení

V první řadě budete potřebovat podložku na cvičení. Na podložce můžete praktikovat převážně cviky s vlastním tělem. Ať už půjde o cviky na břicho, nebo nějaké komplexní cvičení celého těla. Ideální je proto sáhnout po univerzální podložce na cvičení, kterou můžete využít na všechny druhy tréninků. Podložka NBR TUNTURI je vyrobena z lehkého a kvalitního materiálu. Je vysoce komfortní, můžete ji srolovat a vzít s sebou kamkoli. Povrch podložky je příjemný na dotek, díky čemuž se můžete při cvičení těšit na to nejlepší pohodlí. Podložka je také praktická a jednoduchá na údržbu, po cvičení ji stačí omýt.

Bosu skvěle procvičí vaše tělo

Bosu je typ balanční podložky, která byla dokonce oceněna i odborníky NASA. Jde totiž skutečně o praktickou cvičební pomůcku, která má unikátní vlastnosti a parametry. Bosu je všestranně využitelné. Můžete na něm trénovat balanc, je skvělé na posilovací trénink, ale využívá se i na relaxační a rehabilitační cvičení. Bosu umožňuje dosáhnout rovnováhy mezi svalovými systémy. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pokročilé sportovce.

Vyberte si vhodné činky

Při cvičení byste neměli zapomínat ani na činky. Sáhnout můžete po praktických jednoručních činkách, které jsou dostupné v mnoha vahách a pomohou vám procvičit bicepsy, tricepsy i zádové svalstvo. Druhou možností jsou činky na aerobic, které jsou malé, lehčí a využívají se na rychlé a dynamické tréninky, jejichž cílem je spalovat kalorie. Činkové sady a komplety vám zas nabízejí různé činky, které využijete na silový i dynamický trénink.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno