Také často marně přemýšlíte o vhodném svatebním dárku nebo například dárku pro novopečenou maminku? Vyzkoušejte dětský plenkový dort v různých barevných variacích.  Rozhodně tím novopečené rodiče příjemně překvapíte a navíc budete originální.

Plenkový dort obvykle obsahuje dva kusy kvalitní dětské osušky, žínku  a základní sadu pro miminko včetně kojenecké lahvičky a sady  plenek. Toto množství je závislé na ceně dortu a také na variantě, kterou vyberete. Vybírat můžete z různých barevných variant. Na internetu  naleznete například různá provedení zvířátek od medvídků, berušek, slonů atd. Ceny se pohybují od 320Kč do 1 300Kč, záleží tedy jen na Vás pro jakou variantu se rozhodnete.

Dort navíc může být také v provedení textilního dortu z ručníků. Najdete tak širší uplatnění pro jeho dárce.

Zajímavým tipem na dárek pro muže může být textilní dort ve tvaru doutníků. Doutníků, které rozhodně nebudou zdraví škodlivé. Tento originální dort je však poskládán dárkového balení kapesníků. Patří mezi novinky .

Pokud Vám už děti trošku odrostly, nechte se inspirovat na dárek variantou dětských osušek s motivem oblíbené pohádky či filmu. Vybrat si můžete z kocoura Garfielda, Šmoulů, princezny Princess, autíčka McQueen atd. Osušky jsou vyrobeny ze 100%ní bavlny v rozměru 70  x 150cm. Pro menší děti doporučujeme variantu ponča vyrobeného rovněž v provedení froté ručníku ze 100%ní bavlny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno