Existuje několik typů střihů a každý z nich má své plusy a mínusy. Většinou si oblíbíme jeden, dva a jiné třeba ani nevyzkoušíme, což může být škoda. Pro určité aktivity se může lépe hodit jeden střih a naopak ten druhý využijeme při naprosto odlišné příležitosti. Jak tedy vybírat, aby dámské prádlo bylo pohodlné a zároveň praktické?

  • Bikini – klasický střih kalhotek je ozkoušený mnoha generacemi. Je vhodný pro všechny typy kalhotek, od krajkových přes sportovní až po bezešvé kalhotky. Sluší a především padne téměř každé postavě, pokud zvolíte správnou velikost. Menší kalhotky vám menší pozadí nevykouzlí, spíše naopak, kromě nepohodlí navíc bude vidět každý špíček a nerovnost.
  • Brazilky – kalhotky, které mají snížený pas, vhodnější jsou pro štíhlé ženy. Právě nížký pás některé ženy milují a jiné nenávidí, záleží tak především na pocitu. Nohavičky jsou vykrojené jako u bikin, ale celková výška kalhotek je mnohem nižší.
  • Short, boxerky – kalhotky s nohavičkou. Opticky mohou rozšiřovat boky, ale jsou velmi pohodlné a mnoho žen si je oblíbilo především na sport, protože nikde netlačí a díky nohavičkám dobře drží na místě. Pod leginami či šortkami navíc nejsou vidět.
  • Tanga – milovaný i nenáviděný střih minikalhotek, které mají v zadní části jen velmi malý klínek. Nejsou tak vidět pod sukní nebo upnutými kalhotami, je však dobré zvážit, zda se budeme cítit pohodlně.
  • Stahovací – jak už název napovídá, jejich funkce je stáhnout naše křivky do menších. Nejčastěji se využívají pod šaty nebo sukně, protože dobře schovají a zmenší bříško a vytvarují zadek. Stahovací prádlo však nemusí být tolik pohodlné a vhodnější je na krátkodobé nošení.

Každý ze střihů může mít ještě různé varianty, to hlavní však mají společné. Nebojte se zkoušet nové typy kalhotek i materiály, možná budete překvapeni. Pohodlné spodní prádlo je totiž základ pro bezproblémový den a možnost soustředit se na vše, co potřebujeme a nemuset se u toho jakkoli omezovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno