Tou první je vysoká odolnost podlahy která se promítá do její dlouhé životnosti. A tou druhou je její povedený a bez nadsázky řečeno nadčasový design.

 

Krásné a kvalitní podlahy od Gerfloru

Vinylové podlahy Gerflor jsou léty prověřenou zárukou kvality. Kolekce s všeříkajícím názvem DESIGNART se soustředí na to, aby si podlahu podle svých představ mohl vybrat doslova každý. A aby sloužila dlouhé roky nejen v prostředí vašeho domova, ale našla své uplatnění také v kancelářích a dalších komerčních prostorách. Nabízené dekory jsou moderní a neokoukané, vinylová podlaha je vyráběna s ohledem na životní prostředí a velkým plusem je i její jednoduchá pokládka. A protože každé prostředí má své specifické požadavky, vznikly čtyři kategorie, které jsou typické svou účelností a komplexností.

  • DESIGNART Home – kolekce vhodná do bytu, jež nabízí 14 dekorů dřeva a 4 dekory dlažby.
  • DESIGNART Home Click – bytová kolekce se zámkovým systémem LOCK, jež významně urychlí montáž.
  • DESIGNART Traffic – vhodná pro byt i komerční prostor s výběrem z 15 imitací dekoru dřeva a dekorem kamene.
  • DESIGNART Traffic Click – hodí se nejen k vám domů, s přehledem se uplatní i ve frekventovaných prostorách.

Není na co čekat, jde to skoro samo

Na možnosti pokládky byl při jejím vývoji kladen velký důraz, proto je možné buď její celoplošné lepení, nebo pokládání plovoucím systémem. Stačí si jen vybrat správnou variantu podlahy dle předpokládané zátěže a nechat se inspirovat některým z půvabných a zároveň originálních dekorů.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

1 komentář

  1. Manžel vůbec nevěděl poslední roky, co ho bude v životě bavit. Pak ale odjel na 14 dní s kamarády do Rakouska na brigádu a tam mu to všechno došlo. On chce pečovat o lidi, chce jim vytvářet domov. No a na čem stojí většina domovů? Na pevném základu. A ten pevný základ se u domů začíná tím, že se udělá pokládka podlah

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno