Sháníte dárek pro ženu k narozeninám, svátku, Valentýnu, výročí, nebo prostě jen tak? Vybírat dárky pro ženy není vůbec složité. Ať už jsou její záliby jakékoliv, existuje pár tipů, s nimiž určitě uspějete.

Říká se, že vybírat dárky pro něžné pohlaví je snadnější, a my s tím plně souhlasíme. Pokud vy ne, čtěte dál.

Čerstvé květiny určitě udělají radost

Univerzálním dárkem pro každou příležitost jsou květiny. Čerstvá kytice růží ženu ohromí, obzvlášť když vsadíte na obrovskou kytici. Nemusíte však zůstávat pouze u růží a rozhodně nejen u rudých. Velmi efektně vypadají také kombinace bílých a červených růží, bílých a růžových apod. Pokud víte, jaké květiny se ženě líbí, vyberte ty. Kytice s tulipány, liliemi, amarylis i slunečnicemi vypadají perfektně.

Tip: Obrovská kytice je vhodným dárkem na poslední chvíli. Donáška květů se dá zařídit velmi rychle. Existuje řada internetových služeb, kde si kytici objednáte a necháte si ji donést až domů, nebo přímo domů k obdarované.

Šperky všeho druhu žena unosí

Žen, které nenosí vůbec žádné šperky, je opravdu pomálu. Zamyslete se nad obdarovanou. Jestliže u ní nikdy nevídáte prsteny, náramky ani řetízky, můžete jí darovat náušnice, ty určitě nosí. Dobře rozmyslete, zda pořídíte dámské zlaté šperky, nebo stříbrné. Některé ženy nosí zlato, jiné spíš stříbro. Špatnou volbou nemusí být ani růžové zlato, a jestli si nejste jistí, sáhněte po šperku kombinujícím stříbro i zlato. Třeba prsteny se v tomto provedení vyrábí poměrně běžně.

Tip: Mezi šperky lze počítat i hodinky. Poohlédněte se po nějakých stylových.

Parfémy jsou nutností pro každou ženu

Víte, jaký používá parfém? Máte vyhráno! Vůně je hodnotný dárek, který žena zaručeně užije. Ale pozor, musíte se trefit do vkusu, opravdu je nejlepší koupit parfém, jejž žena již používá.

Tip: Poraďte se s jejími blízkými, pokud nemáte možnost zjistit značku parfému.

Kabelek není nikdy dost

Jistě zabodujete rovněž s kabelkou. Ženy jich potřebují spoustu, protože ke každému outfitu se hodí jiná. Můžete koupit malou, velkou, do ruky, crossbody. Fantazii se meze nekladou a žena si pro ni najde nějaké využití.

Tip: Sportovně laděnějším ženám lze pořídit malý kožený batůžek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno