Po zmrzlých vytáhneme balkonovky a zahradní sezóna začíná. Máme zasazeno, ostříháno, do sklizně výpěstků daleko. Je přesně ta nejlepší doba na odpočinek na zahradě. Škoda jen, že jste opět nestihli postavit altán či přístřešek. Pořád ale není vše ztraceno.

Zahradní altánek, který postavíte za pár minut

Sedět jen tak pod širým nebem má spousty nevýhod. Na prudkém sluníčku, jež má grády už na jaře, dlouho nevydržíme. Rovněž nás domů zažene i pár kapek jarního deště. Jenomže pouštět se teď do budování dřevěného či jiného zahradního pavilonu nebo altánku znamená připravit se o skvělé jarní lenošení na zahradě. A možná i o to letní. Podobné projekty se obvykle umí protáhnout.

Postavte si zahradní altánek snadno z nůžkového stanu. Altánky si lze pořídit v rozměrech 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m, a 6×3 m, což už je skutečně parádní zahradní pavilon. Firma MUTTON je na svých webových stránkách Expodom.sk, ze kterých zahradní stany posílá i do České republiky, nabízí v několika barvách. Stan si tak lze krásně barevně doladit se zahradou. Vybrat si lze z několika konstrukcí a rovněž si nastavit podchodovou výšku. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro zahradní stan s bočními díly, nebo bez nich, pouze se zastřešením.

Stabilní konstrukce, kterou snadno přesunete kamkoliv po zahradě

Kdo má větší zahradu, mnohdy tráví v různém období jara a následně léta čas v různých místech zahrady. Pevně umístěný zahradní altán nás pak limituje. Nůžkový zahradní stan má výhodu snadné změny polohy. Prostě jej během chvilky složíte, přemístíte a zase rozložíte. Často je i k pevné terase s pergolu vhodné mít k ruce zahradní altánek. Když pak v létě pracujete na zahrádce a čistíte nasbírané ovoce, snadno se s tímto stanem rozložíte třeba přímo u rybízových keřů, které právě očesáváte.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno