Když se ze vztahu vytratí vášeň, můžete mít brzy pocit, že se nudíte a že spolu s partnerem spíš žijete vedle sebe než spolu. Neházejte však dlouholetý vztah za hlavu a nehledejte jinde. Inspirujte se radami, jak probudit novou vášeň a dejte vztahu ještě šanci.

Zkusit něco neobvyklého

Zamyslete se nad tím, co vše jste se svým partnerem prožili. Pokud máte společné zážitky a aktivity, které baví vás oba, budete si i víc rozumět. Abyste i po letech probudili vášeň, vyzkoušejte něco nového. Může to být rande na neobvyklém místě, nová sexuální poloha nebo třeba víkend ve wellness hotelu.

Naučit se poslouchat své tělo

Prvním krokem k tomu, abyste si užili milování, je naučit se poslouchat své vlastní tělo. Měli byste vědět, na jaký dotek reagujete, jaká partie vašeho těla je nejcitlivější a kde všude máte erotogenní zóny. Je důležité, aby o těchto místech věděl i váš protějšek a věnoval jim dostatečnou pozornost.

Erotická masáž vede

Skvělým způsobem, jak poznat reakce svého těla a probudit ve vztahu vášeň i smyslnost je erotická masáž pro páry. Vyzkoušet však můžete i tantrickou masáž. Velmi neobvyklým zážitkem je i nuru masáž, kdy jsou těla natřena speciálním nuru gelem a vzájemně tak po sobě mohou klouzat.

Říct si to na rovinu

Pokud se vám něco líbí, tak to řekněte upřímně. Nebojte se svému dlouholetému protějšku popsat své milostné fantazie. Možná zjistíte, že si oba přejete zažít to stejné nebo alespoň podobné. I dlouholeté páry se před sebou mohou stydět. V takovém případě vám pomůže sklenka vína a navození příjemné a romantické atmosféry. Klidně vzájemné popisování tajných milostných fantazií pojměte jako předehru.

Erotické hračky

Vyzkoušeli jste různé polohy i sex na neobvyklém místě a pořád máte pocit, že to není ono? Nebojte se zkusit ani erotické hračky. Jejich výhodou je nejen to, že si můžete vybrat z nepřeberného množství, ale také se každá hračka věnuje jiné části těla. Věřte, že vášeň do vztahu vrátíte nejlépe tak, že budete otevření novým prožitkům a zbavíte se strachu z neznáma.

Zopakovat si první rande

Zajímavým nápadem, jak vyzkoušet, jestli u vás funguje ještě chemie, je zopakovat si první rande. Zkuste si zajít na to místo, kde jste se oba potkali před lety. Vzpomeňte si na ty staré pocity, kdy jste cítili mravenčení v břiše a byli jste opravdu zamilovaní. Možná zjistíte, že právě to je cesta k obnovení milostného i partnerského vztahu.

3 KOMENTÁŘE

  1. No jak říkám já základem kvalitního vztahu je komunikace, a od toho všeho se to nějak odvíjí i když jsem na žádné takové https://spaformen.cz/cs/massage/smyslna-masaz-praha/ masáží nebyl, ale nevím jestli by se to žene líbilo. Ale přece jen to není nevěra, jen takové uvolnění. A jestli by to v našem vztahu pomohlo nebo naopak, tak to nevím. Soudím to doma nadhodit a uvidíme 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno