Moderní svět nabízí opravdu kvalitní elektroniku, kterou bychom ještě před dvaceti nebo třiceti lety určitě označili spíš za výplod něčí fantazie. Hodinky jako ze špionážních filmů teď mohou mít doma i vaše děti. Ve škole budou za hvězdu a můžete je nenápadně sledovat i při odpoledních hrách díky zabudovanému GPS modulu. Kde se zrovna pohybují? Když vyznačíte bezpečnou zónu, dostanete obratem upozornění, když ji opustí. A to rozhodně není poslední plus těchto elegantních dětských hodinek.

Posvítí na cestu a upozorní na nebezpečí

Zajímavou funkcí je například SOS tlačítko, které mohou děti stisknout v momentě, kdy se cítí být v ohrožení. Rodiče pak dostanou obratem zprávu na svůj mobilní telefon a dojdou co nejrychleji na místo podle GPS navigace. Tím však jistě výčet nekončí, protože praktická LED dioda pomůže při odemykání dveří nebo posvítí na cestu při večerní cestě ze zájmových kroužků. Jak nám potvrdí i dětské hodinky s GPS recenze, jde o vhodný doplněk nejen pro školní výuku, ale také odpoledne a volnočasové aktivity, ať už jsou jakékoliv. Krytí IP67 zaručí, že hodinky nepoškodí dešťové kapky nebo třeba zvířený prach. Pokud jsou vaše děti na mobilní telefon ještě moc malé, jsou právě hodinky ideálním řešením. Už jen z toho důvodu, že zaručeně zaujmou pozornost budoucích nositelů…

Ve škole je určitě nikdo nezabaví

Rozhodně pak neupoutají pohledy vyučujících v takové míře, jako třeba mobilní telefony, které se dají zabavit. Na první pohled totiž vyhlíží nenápadně, skoro jako nějaké úplně obyčejné hodinky, jimž není třeba věnovat pozornost. Výhodou je i kapacita baterie, díky které mohou být vybrané modely v pohotovosti i několik dnů v řadě. Není tedy nutné je každý večer nabíjet a díky tomu, že jsou lehké, nebudou je děti prakticky ani cítit – 35 gramů je opravdu málo! Podívejte se sami na cel-tec.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno