Dovedete si představit léto bez sandálů, balerínek nebo obuvi k vodě? Pokud právě váháte s odpovědí, můžeme vás ubezpečit, že horké měsíce strávené v keckách a polobotkách by nikoho nenadchly. Ani vás, ani vaše okolí. Zpocené a přehřáté nohy nejsou nic, o co by mohl člověk stát. V případě dětí to platí dvojnásob.

Letní boty jsou fenomén. Mají svá přesná specifika a lidé je milují. Fungují na bázi vzdušnosti, lehkosti a maximálního pohodlí. U dětí jsou navíc žádané prvky „pevných kotníků“ a „plné špičky“. Maminky moc dobře vědí, že ačkoliv dítě potřebuje nožku intenzivně větrat, je nutné dále dbát na její stabilitu a bezpečnost. Malé dítě velmi často klopýtne, či zakopne, může si skopnout palec nebo vyvrtnout kotník. Dětské sandálky FARE zaručí, že se tak nestane.

Zdravé nohy jsou základ

Boty značky FARE respektují požadavky na zdravou obuv dítěte. Ideální designový a funkční koncept představují kotníčkové sandálky, které mají zapínání na suché zipy, jež plně respektuje šíři a nárt dětské nožky. Pakliže pro své dítě vyberete sandálky z pravé kůže s podšívkou z netkané textilie, můžete si být jistí, že pohodlnější a přizpůsobivější botu byste těžko hledali. Podešev FARE je z termoplastického kaučuku, barevně sladěná s vrchem. Předností je vyjímatelná vkládací stélka, pevný opatek a po rozepnutí maximální otevřenost obuvi.

Něco extra pro děvčátka

Děvčátka jistojistě upřednostní FARE baleríny, jež jsou neklouzavé a mají odlehčenou podešev. Designově oblíbená obuv je v prstové části prostorově vytvarována a vybavena pevným opatkem tak, jako je běžné u kvalitní celokožené obuvi. Pro lepší pohodlí je vkládací stélka  vybavena komfortní tlumící vrstvou a klenkovou podporou.

Proč barefootky?

Značka FARE drží krok s dobou, o čemž svědčí rozličná nabídka barefoot modelů FARE BARE. Tento typ obuvi je vyhledáván zejména mladšími ročníky, které si dávají záležet, či doslova bazírují na tom, aby jejich nohy měly co nejlepší péči a podporovaly jejich zdravý růst. Barefoot boty totiž odpovídají principu přirozeného postavení chodidla a zejména prstů. Barefootky respektují evoluční vývoj chodidla a vychází z trendu chůze takzvaně naboso.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno