Okupuje vaši ložnici nuda a sex bez vášně? Je načase sáhnout po něčem, co přinese vašemu intimnímu živou dokonalý restart. Pokud na to nemáte dostatek fantazie, stačí zabrouzdat po internetu a ihned získáte plno tipů a nápadů. Jedním z nejoblíbenějších kousků jsou vibrátory pro ženy.

Než se pustíte do akce…

Ať už se chystáte na jakoukoliv erotickou aktivitu, sáhněte po olejových esencích, které probudí všechny vaše smysly do správné nálady. Dopřejte si vzájemnou masáž a nezapomeňte na spoustu dotyků a malých komplimentů. S takovým začátkem bude vaše noc nezapomenutelná. Mějte po ruce i lubrikanty, které na začátku výborně poslouží.

V nabídce e-shopů najdete stovky erotických hraček, které využijete jako pár, a znásobíte si tak svůj zážitek. Hlavní je se trochu odvázat, nahodit sexy prádlo nebo košilku, která víc odhaluje, než skrývá. Můžete také popustit uzdu fantazii a nakráčet do ložnice v kostýmku, který partnera nenechá v klidu.

Sexy hračky, kam se podíváš

Největší stálicí ložnic jsou vibrátory pro ženy. V dnešní době jim zcela seriózně sekundují vakuové pumpy pro muže a stovky dalších intimních záležitostí. Vesměs všechny mají jediný cíl – přivést váš sexuální život k dokonalosti. Vibrátory prošly velkými změnami, a ty moderní dokážou kromě intenzivních vibrací dráždit G bod a některé z nich i přiráží. Jejich povrch je k nerozeznání od lidské kůže, v nabídce jsou však pořád ještě i ty klasické plastové, gelové nebo vibrátory vyrobené z lékařského silikonu.

V hledáčku muži

Erotický průmysl myslí na všechny tak, aby v ložnici nikdo nezůstal opomenutý. Na trhu je spousta mužských záležitostí, od análních kolíků až po kroužky na penis, či už zmíněné vakuové pumpy, které se těší obrovské popularitě. Pokud plánujete v ložnici dovádět společně, zkuste Venušiny kuličky, anální korále nebo manžetu či kroužek na penis ve tvaru úst, což vás přivede přímo do extáze.

S těmito pomocníky nuda v ložnici rozhodně nehrozí ani po dlouhých letech soužití.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno