Ještě jste o svatební tombole neslyšeli? No, pokud hledáte zábavu, kterou zabavíte své hosty, je svatební tombola to pravé. Navíc se díky této tombole ani nevydáte z peněz.

Ovšem počítejte s tím, že ani tombola se neobejde bez pořádných příprav. Všechno si musíte vymyslet, připravit lístečky a hlavně obstarat ceny pro výherce. Pamatujte na to, že tombola má především vaše hosty pobavit, tedy nevolte nic předraženého.

Příprava

Nejprve si vytiskněte seznam promyšlených a lákavých cen. Použijte názvy, které působí honosně, abyste hosty přilákali, a vám se tak budou lístky lépe prodávat.

Rozhodně neuvádějte pravé názvy výher

Může vám být inspirací například název Bylinky na zdraví, za kterou se bude schovávat Becherovka nebo palička na maso převlečená za Bodyguarda. Fantazii se meze nekladou.

Tombola potřebuje hlas

No jasně! Svatební tombola potřebuje moderátora, který bude ceny losovat.

Losovat můžete vy jako nevěsta nebo váš ženich. Moderátor může také zvolit takový způsob, že bude obcházet jednotlivé svatební hosty, aby se zapojili do dění.

Nezapomeňte také na to, aby celý průběh tomboly dokumentoval váš fotograf. Budou to krásné momentky.

Za kolik?

Jakou zvolit cenu za lístky do tomboly?

Rozhodně se nesnažte na vašich blízkých vydělat. Určitě tedy nedávejte příliš vysokou cenu. Zvolte buď symbolickou cenu a nebo nechte vaše hosty, ať vám zaplatí za lístek, kolik uznají za vhodné.

Inspirace na výhry

Výhry mají být především originální a mají pobavit. Nesnažte se zapůsobit drahými věcmi. Vymyslete, co nejvíce originálních dárků, které skryjete za přitažlivé názvy, jak jsme již zmiňovali výše.

Jako jeden z našich tipů jsou například svatební nebo rozlučková trička (pro více info klikněte zde), která jsou mimochodem vhodnou volbou jako oblečení na pozdější svatební večírek až do rána. Párová trička můžete taktéž zařadit na seznam dárků do tomboly, například trička King budou skvělou výhru.

A kdy losovat?

Tuhle část nechte až na večer. Nejideálnější čas je po večeři, kdy jsou všechny formality splněny, oslava začíná a zábava se začíná rozjíždět. Uvidíte, že svatební tombola bude skvělým startem pro večerní zábavu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno