Čím obdarovat svého milovaného muže, otce, bráchu, dobrého kamaráda nebo kolegu, abyste byli originální a udělali mu radost? Ženské elementy obvykle přemýšlí jinak, než muži, proto mívají s výběrem dárku potíže. Když ale přijdou na to, co jejich protějšek skutečně potěší, nevěřícně zakroutí hlavou a nechápou, jak mohly tak dlouho tápat.

Pro precizní muže

Muži jsou ryze praktické bytosti. Mají rádi věci užitné hodnoty, které mají výrobní potenciál a dlouhodobý charakter. Mít v dílně takové nářadí, jakou jsou magnetické vrtačky , je snem každého chlapa z masa a kostí. Magnetická vrtačka není jen tak obyčejná vrtačka, ale jedná se o nástroj specializovaný k jádrovému vrtání. Magnetická vrtačka je v podstatě kombinací ruční vrtačky a stojanu s elektromagnetem. Jádrové vrtání neodvrtává celou plochu otvoru, ale pouze jeho obvod. Je tedy vhodná na precizní a detailní práci kutilskou práci, kterou pánové tak milují.

Vyzkoušení grátis

Kvalitní magnetická vrtačka umí zastat profesionální obráběcí stroje. Své uplatnění tak najde v každé domácí dílně, stejně jako v mini továrničce, či výrobním areálu. Výběr z výrobních značek ALFRA ROTABEST a N.KO MACHINES dává jistotu předvedení a vyzkoušení nářadí zdarma, expresního servisu a dodávky s garancí nejnižší ceny zdarma po celém Česku i Slovensku.

Když vrtačka nestačí…

Chcete-li, aby dárek působil komplexně, muž z něj měl opravdu užitek a optimálně využil jeho potenciál, ideálním společníkem bude pásová bruska na kov. Kvalitní české brusné pásy jsou u uživatelů oblíbené pro svou praktičnost a výdrž. S pásovou bruskou české výroby vybrousíte naprosto vše. Pásová bruska slouží ke snadnému opracování materiálu. Nářadí hravě zvládne kontaktní a rovinné broušení, pracuje v jedno- nebo dvourychlostním chodu a má integrovanou přípravu pro připojení odsávání. Díky kompaktním rozměrům je stroj ideální pro menší dílny nebo nástrojárny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno