V posledních několika letech výrazně vzrostl zájem o pronájem vozidla, a to jak v podnikatelském, tak i soukromém sektoru. Spousta lidí totiž preferuje služby, které usnadňují život, a tím především dlouhodobý pronájem automobilů je. Hlavní výhodou je, že se nemusíte vázat na několik dlouhých let. V následujících řádcích vám danou službu představíme podrobněji, abyste si o ní udělali reálnou představu.

Slyšeli jste o tom, že existuje vylepšený operák, který lze zrušit ze dne na den? Přesně tak, jedná se právě o dlouhodobý pronájem, jejž má ve své nabídce i společnost Driveto. Danou službu pojmenovala jako Driveto Klub. Stačí se tedy zaregistrovat do zmíněného klubu, abyste získali výhody, například se nemusíte vázat na konkrétní počet let. V okamžiku, kdy nebudete automobil už potřebovat, prostě ho vrátíte, aniž byste platili jakékoliv poplatky a sankce.

Vyplatí se kupovat auto?

Jestliže nemáte dostatek našetřených peněz, abyste si koupili automobil za hotové, musíte si ho pořídit na dluh, tedy skrze úvěr, nebo finanční leasing. Ve vzduchu však visí jeden otazník. Vyplatí se auto na dluh?

Sice je v takovém případě automobil ve vašem majetku, ovšem na druhou stranu se sami staráte o servis, zimní pneumatiky, povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční známky a další poplatky. Pokud toužíte jezdit v automobilu, aniž by se vás týkaly dané povinnosti, vyzkoušejte dlouhodobý pronájem automobilu.

Jak tedy Driveto Klub funguje?

Driveto Klub je specifická služba, která je dostupná firmám, ale i drobným podnikatelům a soukromníkům. Donedávna, když se řekl pronájem auta, každý si představil zapůjčení pouze na pár dnů, týden, možná dva týdny. Chcete vozidlo využívat třeba dva roky, ovšem naprosto bez závazků? Právě s tím přichází Driveto Klub. Jaké výhody získáte, jestli se do něj přidáte? Co všechno můžete očekávat? A jak to funguje?

Driveto Klub je v podstatě revoluční pronájem automobilu. Všechna nabízená vozidla jsou skladem, takže do tří dnů od sjednání smlouvy můžete jezdit. Postačí vám jen dva doklady totožnosti (občanský a řidičský průkaz). Driveto vám navíc garantuje záruční servis, zimní a letní pneumatiky včetně jejich uskladnění, pojištění s pouhou 5% spoluúčastí. A co je důležité. V okamžiku, kdy nebudete auto potřebovat, jednoduše ho vrátíte. Jak dlouho s vozidlem budete jezdit, určujete jen a jen vy.

Současně máte všechny výhody klasických operativních leasingů. Říkáte si však, že to zní příliš dobře na to, aby to byla pravda? Podívejte se na stránky společnosti Driveto a přesvědčte se sami.

Jezděte ve spolehlivém automobilu s nízkým nájezdem kilometrů. Vyrazit s ním můžete kamkoliv, klidně i do zahraničí. A nemusíte se bát, že by vás nechalo ve štychu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno