I na sexu se dá pořád něco vylepšovat, respektive na jeho prožitku. Ten může být intenzivnější a celkově lepší. Toho lze dosáhnout několika způsoby, ať již volbou správného partnera, či vhodných erotických hraček. Nebo ještě lépe obojím.

Erotickými hračkami si vylepšovali svůj sexuální život už naši předci. Například Venušiny kuličky nasazovaly blažený výraz na tváři i královně Kleopatře. Naši dědečkové a babičky si pak většinou byli nuceni vystačit s tím, co našli v domácnosti, třeba ve spíži. To možnosti současného sexuchtivého jedince jsou mnohem širší. Z velké míry se na nich podepisují i moderní vyspělé technologie.

 

Co dokáže moderní vibrátor?

Vezměte si současný moderní vibrátor. Co ten toho dovede! Masírovat klitoris i G bod, luxusní modely rotují, pulzují i přiráží. Model Fun Factory Bi Stronic FUSION, který najdete v nabídce online sexshopu, dokonce má 64 variant tahů, pulzů a vibrací! Samotný vibrátor nabízí šest různých programů a o dva více jich má pulzátor. Třešničkou na dortu pak je praktický hands free režim a pružné dráždítko klitorisu!

 

Vibrační vajíčko na ovládání

Technologicky na úrovni jsou i současná vibrační vajíčka. My doporučujeme vodotěsný model Pink love s dálkovým ovládáním, pětistupňovou vibrací a sedmi pulzními vibracemi. Dopřát si tak můžete dvojité dráždění. Vajíčkem ovšem nemusíte dráždit jen své genitálie, ale i bradavky či jiné části těla. O stupínek výš je pak model We–vive–live, který můžete ovládat svým chytrým telefonem.

 

Nezapomeňte na dráždění análu!

Hotové divy ale dokáže i anální kolík s vibrací. I anální dráždění spoustě lidí navozuje hotovou extázi. Doporučujeme zvolit model s několika programy, z nichž si zcela určitě vyberete ten, který vám po všech stránkách vyhovuje. U modelu pink Power ze zmíněného e-shopu ruzovyslon.cz si můžete užívat vibrace předehry, škádlení, vzrušení, pulzace, ale třeba i vlnové pohupování. Zní to lákavě, že?

 

Hračka pro náročné

Jste hodně odvážná? A šukací stroj neboli fucking machine jste už vyzkoušela? To už snad ani není erotická hračka jako spíše složitější erotická pomůcka, jež má za úkol co nejpřesněji napodobit kopulaci jako takovou. Hlavními přednostmi této mašinky jsou její výkon a výdrž. Nikdy se totiž neunaví!

 

Umělá vagína nejenom pro masturbaci

Zapomínat bychom neměli ani na pány. Nejenom osamělého muže potěší umělá vagína, erotická hračka, která zdaleka nemusí sloužit jen k masturbaci. Stejně dobře ji využijete i v sexu v páru. A je skvělou pomůckou při sexuálním „tréninku“! S kvalitním modelem totiž máte možnost vytrénovat svou výdrž. Finální orgasmus pak ovšem snese srovnání s výbuchem.

Tak neváhejte. Až když erotické hračky osobně vyzkoušíte, zjistíte, jak byl váš dosavadní sexuální život nudný a bez šťávy. Takovému sexu je už jednou pro vždy konec.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno