Připadáte si unavení, nevýkonní a s náladou na bodu mrazu? Máte zkrátka vybité baterky. Co je takhle znovu dobít?

Znáte terapii červeným světlem? Terapie červeným světlem napomáhá regeneraci, zvyšuje výkonost, zlepšuje spánek, navrací mladistvý vzhled. Jak je to možné?

Sluníčko a vzduch

Až devadesát procent našeho času trávíme v uzavřených místnostech. Doma, v kanceláři, v obchodech či automobilech. Nedostává se nám nezbytných slunečních paprsků, vzduchu a světla, které je jedním z nejdůležitějších aspektů zdraví. A to si na nás vybírá svou daň.

I člověk jede na baterky

Představte si, že lidské tělo funguje na baterky. K tomu, aby správně fungovalo, musí ty baterie samozřejmě být plně nabité. Stejně jako náš mobilní telefon či počítač. A červené světlo je dobře nabije. Jak totiž ukázalo více než 5 tisíc vědeckých studií, zlepšuje funkci našich buněčných baterií, které mají na starosti přísun energie nezbytné pro správnou funkci lidského organismu.

Chcete být šťastní a plni radosti?

Řeč je o energii zvané ATP (adenosintrifosfát), která je hnacím motorem veškerých chemických procesů v těle. Pokud se vám jí nedostává, přepadá vás únava a vyčerpání. A nejblíže světlu slunečnímu je právě světlo červené. Jejich zdrojem jsou například speciální panely MITO LIGHT® vyzařující světlo na tělo pozitivně působících určitých vlnových délek.

Nejenom infralampa

„Červené světlo? Není to jen infralampa?“ ptáte se. Nikoliv. Mezi panely MITO LIGHT® a klasickou infralampou je velký rozdíl. MITO LIGHT® panely v první řadě používají moderní LED technologii, zatímco infralampy pracují na principu halogenové technologie. Vyzařují tudíž infračervené teplo, nikoliv světlo. LED technologie navíc umožňují vybrat si ta nejlepší spektra a následně využít jejich plný potenciál. Podrobnosti doporučujeme nastudovat přímo na stránkách výrobce mitolight.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno