Řešíte důležitou otázku, co darovat svému manželovi k významnému životnímu jubileu, například k padesátinám? Nabízí se klasické dárky jako jsou dražší destiláty, ale co když váš milý zrovna alkoholu neholduje? Říká, že všechno, co potřebuje, už má a nic víc nežádá. Nicméně, vynalézavá manželka dokáže mnohdy objevit fantastické překvapení!

Dárek, který zaujme a potěší

Luxusní pozorností mohou být hodinky Tissot, které si váš manžel možná jen tak sám nekoupí. Buďte to právě vy, která lásku svého srdce obdaruje skvostnými náramkovými hodinkami s puncem kvality. Jejich historie sahá až do roku 1853, kdy společnost založili Charles-Félicien Tissot a jeho syn Charles-Émile Tissot. Od té doby hodinkové strojky prošly celou řadou změn a stále zaujmou každého muže, který upřednostňuje kvalitu a miluje luxusní design.

Hodinky Tissot vypovídají i o osobnosti jeho nositele. Vybírejte z limitované edice sportovních hodinek, které jsou spjaté s automobilovými konstruktéry a jezdci Formule 1. Stejně tak najdete ty pravé například v kolekci kapesních, pilotních či potápěčských hodinek.

Luxusní opasek jako dárek? A proč ne!

Zvláště ženy velmi často napadne, že i opasek může být nejen praktickým pomocníkem, ale i estetickým doplňkem módního outfitu. Vhodným dárkem proto může být i luxusní opasek, na němž se podepsala špičková řemeslná kvalita. Pro tyto opasky je zvláště pečlivě vybírán materiál, kterým je telecí kůže. Rámovaná čtvercová přezka z nerezové oceli dodává lesk a znak kvality špičkového zpracování.

K životnímu jubileu věnujte gramofon se špičkovým poslechem!

Což takhle věnovat k padesátinám svému miláčkovi kvalitní gramofon, který najde své místo v jeho pracovně? Váš manžel bude potěšen, že jste mu věnovala zajímavé a atraktivní dárky, které budou navíc patřit jen do jeho výlučného vlastnictví…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno