Jestliže chcete udělat radost své ženě a dětem, prarodičům, novomanželům, na jejichž svatbě jste byli či někomu jinému, na kom vám záleží, výbornou možností je, nechat mu nebo jim zhotovit fotoobraz, na němž bude zachycena nějaká kouzelná chvíle. Anebo můžete zvolit sadu fotoobrazů, které společně tvoří hezkou dekoraci na zeď.

Fotoobrazy v mnoha podobách

Fotoobrazy mohou být rozdílné nejen ve velikostech, ale i v materiálech, na nichž jsou vytištěny. Na webových stránkách fotoobrazyzplatna.cz si můžete objednat fotoobrazy tištěné na plátno, sklo nebo dřevo.

Pokud si vyberete fotoobrazy na plátně, budete moci vybírat ze čtyř různých pláten, které se liší svou strukturou, leskem či matem, gramáž atd. Další volitelnou službou, která pozmění vzhled fotoobrazu, je lakování. Jestliže si necháte lakování provést, plátnu zajistíte ochranu před vlhkostí, také před mechanickým poškrábáním, údržba plátna bude snadnější, ale také dojde k lehkému vytažení barev.

Fotoobrazy na skle působí moderním, čistým dojmem, který je naprosto překrásný. Vaše fotografie bude vypadat jako živá, sklo clearvision dokonale propouští barevné tóny fotky. Sklo má tloušťku 4 mm a jeho hrany jsou broušené. Sklo je možné čistit a omývat, ale je potřeba být naprosto obezřetní, aby se voda a čisticí prostředky nedostaly na zadní natisknutou část.

Nejen do klasických a venkovských interiérů se hodí fotoobrazy tištěné na dřevo. Použito je bukové dřevo bez suků s jemnou strukturou povrchu. Tyto fotoobrazy se pyšní nejen krásným vzhledem, ale i obrovskou odolností proti odření natištěné plochy. Tloušťka desky je cca 2 cm. Zvolit si můžete i oboustranný tisk.

Zavítejte na fotoobrazyzplatna.cz a přesvědčte se sami, jak dokonale mohou vytištěné fotky vypadat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno