Kolagen je častou přísadou různých omlazovacích produktů. Proč? Tato složka je totiž sama o sobě základním prvkem pojivových a podpůrných tkání. Bohužel postupem let nám ubývá. Naštěstí jej lze doplnit, ale musíte vědět, který kolagen je ten správný, aby vám ubral několik let.

Vybíráme nejlepší kolagen na pleť

Velkou většinu kolagenu nalezneme v kůži, šlachách, kostech a vazivu. Jde o látku, která udržuje tato místa stále vitální, díky němu je kůže pevná a pružná, klouby nás nebolí. Právě proto, že věkem nám ubývá kolagen, se začínají tvořit vrásky a klouby se už častěji ozývají, stejně jako šlachy. Nemusíte však házet flintu do žita, stačí si vybrat ty nejlepší potravinové doplňky. Právě díky nim podpoříte tvorbu kolagenu, který vás omladí i uzdraví. Jaký je ten nejlepší kolagen na pleť?

Jaké jsou nejlepší vitamíny na vlasy?

Odborníci kolagen řadí mezi bílkoviny. Jde o látku, která nám bohužel začíná ubývat už před 30. rokem. Naštěstí jde doplňovat. Skvělý kolagen na pleť je například beauty drink s bioaktivním mořským kolagenem a dalšími 11 anti-age látkami Collavio Exclusive mango. Jde o skutečně luxusní nápoj, který byl vyvinut pro potřeby stárnoucí pleti. Co v něm najdete? Bioaktivní mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou a vyvážené složení důležitých anti-age látek. Díky nim pomáhá v boji proti stárnutí pleti, mírní vrásky, prospívá kloubům, vlasům i nehtům. Ano, kolagen prospívá i vlasům. Pokud vám padají, jsou řídké a slabé, ty nejlepší vitamíny na vlasy velmi pomáhají. Chcete další tip? V testech vychází jako jeden z nejlepších výrobků Curapil Original. Už za dva týdny si všimnete, že máte pevnější hřívu i nehty. Při mytí vlasů si uvědomíte, že vám už tak nepadají. Svážete si cop, který bude silnější. Kombinace přírodních látek (topinamburu, odhořčených pivovarských kvasnic a aminokyselin) jim pomáhá se regenerovat a uzdravovat. Pro krásu se trpět nemusí, naopak stačí málo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno