Je naprosto běžné, že si svůj domov zařizujeme podle toho, kolik je nám let, jaké máme potřeby, ale také případně tomu, zda máme nějaká zdravotní omezení. Abychom mohli vybavit příbytek někomu tak, aby byl plně spokojen, musíme jej co nejvíce poznat. Ovšem je i nábytek, který se hodí pro kohokoli a ocení jej lidé mladí, ve středním věku i senioři. Je nejen hezký, ale i praktický a má své jedinečné kouzlo. Který to je?

Toaletní stolek se zrcadlem

Mladé slečny i ženy tráví před zrcadlem zpravidla mnoho času. Proč „blokovat“ koupelnu, když lez koupit toaletní stolek se zrcadlem, k němuž patří i taburet, a můžete se u něj hodiny líčit, česat, zkoušet ideální doplňky k šatům…? Seniorky si jej taky chválí, protože je pro ně mnohdy náročné stát delší dobu u zrcadla, aby se ke své spokojenosti učesaly a ustrojily. Toaletní stolek jim nabídne pohodlí, možnost sezení a uschování mnoha šminek, které za svůj život nastřádaly.

 Usaďte se do pohodlného houpacího relaxačního křesla

Stejně tak v každém věku uvítáte houpací relaxační křeslo polstrované béžové barvy. Je tvarováno tak, že nabízí oporu nohám, zádům i rukám. Příjemný záhlavník udrží hlavu ve správné poloze tak, že se vám bude dobře číst i meditovat. Opěrka hlavy je odnímatelná, snadno ji z obalu vyjmete a vyperete. Křeslo má polohovatelnou opěrku nohou, kterou lze nastavit do pěti poloh. Nosnost je 150 kg.

Skvělá praktická lavice s úložným prostorem

Je bezva moct si při obouvání se na chodbě sednout. U mladých vítané, u seniorů nezbytné. Vyhovět vám může moderní velmi hezká lavice s úložným prostorem, do které můžete uložit různé věci, nebo papuče, obuv a prostředky k údržbě obuvi.

Vše uvedené najdete na finecase.cz. Kvalitní zboží za příznivé ceny. Navíc si můžete zatočit kolem štěstí a získat příjemnou slevu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno