Možná už jste slyšeli o společnosti Frutiko, která byla založena v roce 2012, a na náš trh přinesla chybějící a skvělé jedlé kytice. Dnes denně klientům rozveze asi 100 dárků ze své bohaté nabídky, a to po celé ČR. Důležité je říci, že už nenabízí jen jedlé kytice. Svým milým, nejen maminkám, můžete koupit a nechat přivézt dárkové koše, kytice skutečné, kytice skutečné v krabici, kytice sladké v krabici, zeleninové koše, dorty pro děti i dospělé a mnohé, mnohé jiné. Teď se ale zaměřme na Den matek 2022, který se kvapem blíží.

Oblíbené produkty ke dni matek

Jako skvělý dárek pro maminku může být dárkový koš. Dárkový koš pro ženy se hodí takřka kdykoli. Konkrétně ten od Frutika je 30 cm velký, váží 2 kg a přijde vás na 699 Kč. V proutěném koši, který bude celý zabalen v celofánu s mašlí, najde vaše maminka šumivé víno Chenet Rosé, bonbony Mon Cheri, ananas, kiwi, banány, jahody, jablko, hrušku, pomeranč a hroznové víno.

Spolehliví a léty prověření dodavatelé dováží do Frutika ráno co ráno čerstvé ovoce a zeleninu, z nichž jsou následně vyráběny dárkové koše a jiné jedlé dárky.

Krásný dárek je i dortové srdce mamince. Aktuálně jej koupíte se slevou z 899 Kč na 849 Kč. Je vyroben ve tvaru srdce a tvoří jej čerstvé upečené a jemné popcaky v počtu přibližně 43 kusů. Ty jsou zdobené lahodnou čokoládou, sypané drcenými lískovými oříšky a dalším cukrářským zdobením. Nechybí nápis „Mamince“, aby bylo na první pohled jasné, komu jste tento krásný a výtečný dárek poslali.

Myslíte, že to pravé je kytka pro maminku? Frutiko nabízí i skutečné květiny, ne jen ty jedlé. Důkazem jsou např. růžové růže pro maminku, které jsou zapíchány v černé krabici s názvem „Pro maminku“. Vybrat si můžete ze třech velikostí.

Více na frutiko.cz.

1 komentář

  1. Originální dárek pro maminku může být těžké najít, ale existuje mnoho možností. Pokud je vaše maminka milovníkem květin, můžete jí přinést neobvyklý druh nebo zasadit květinovou rostlinu do netradičního květináče. Pokud má ráda kávu nebo čaj, můžete ji potěšit sady s různými příchutěmi nebo unikátními hrníčky. Máme zde pro Vás pár tipů na koupi takového to dárku pro maminku https://www.darkoviny.cz/darek-pro-maminku-3 . Další možností jsou například knihy od oblíbeného autora, dárkové koše se specialitami nebo wellness balíčky. Pokud znáte její zájmy, určitě najdete něco, co ji potěší a bude pro ni originálním dárkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno