Čas od času slaví někdo z příbuzných, kamarádů či kolegů narozeniny. Vybrat správný dárek je občas nad lidské síly, protože trefit se do gusta je pro mnohé náročné. Pokud si chcete ušetřit trápení, věnujte jim luxusní dárkové koše s vínem, kávou, olivovým olejem či sýry.

Snad nikdo neodolá dárku, který v sobě skrývá italské a francouzské speciality, které se pyšní špičkovou kvalitou. Ruku na srdce. Každý člověk je milovníkem dobré kávy, jídla i pochutin všeho druhu. Dokonale naaranžované dobroty potěší náročného šéfa i nejlepšího přítele.

Proč dárkové koše?

V posledních letech se vrací trend z dob minulých a lidé věnují svým blízkým luxusní dárkové koše. Jen si představte, jak by vás samotné potěšil stylový balíček obsahující italské speciality. Sami uznáte, že si také rádi dopřejete delikatesní víno světové značky, italské speciality, panenský olivový olej a těstoviny. Právě z těchto surovin připravíte výbornou večeři pro hosty a potěšíte jejich mlsné chuťové pohárky. Vybírejte italskou kávu ATTIBBASSI a MORGANTI, červená i bílá vína dovezená od předních francouzských vinařů a vše dolaďte lahodnou čokoládou, marmeládou nebo sušenkami. Luxusní dárkové koše od MIDARO vás vždy nadchnou a věřte, že s nimi potěšíte blízké všech generací. Bezpochyby jsou vhodné pro různé příležitosti a potěší na Vánoce, narozeniny i jako svatební dar.

Nekupujte zajíce v pytli

Pokud byste rádi vyzkoušeli pochutiny, které se skrývají v dárkových koších od MIDARO, navštivte prodejnu v Plzni. Právě zde probíhají ochutnávky italských a francouzských specialit, limonád, vína i kávy. Parné letní dny zpestříte vychlazenou limonádou či sklenkou prosecca. Na předzahrádce na Americké třídě v Plzni si vychutnáte kávičku s parádním zákuskem!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno