Nenápadný hlídač, který má vaši nemovitost pod dozorem prakticky nonstop, by se musel platit zlatem. Moderní elektronika ale jde v duchu nových trendů a zajistí, že malý pomocník vyjde mnohem levněji. Nenechavci si jej nevšimnou a nevyřadí jej z provozu, takže nahrávka celé akce zůstane na místě a pomůže vyšetřovatelům v jejich pátrání. Snadná instalace a možnost spárování s mobilní aplikací jsou velké výhody, které nelze opomíjet. V dnešní době ušetří čas a zbytečné komplikace. A hodí se jak osamělým seniorům, tak i malým dětem, které si zažijí ovládání za pár minut.

Detektor pohybu funguje neustále

Čtyřiadvacet hodin denně, sedm dnů v týdnu. Přesně tak se prezentuje dveřní kukátko s kamerou, díky němuž bude zajištěno bezpečí v domácnosti. Detektor pohybu bude bdělý i během doby, kdy všichni v bytě spí. Noční přísvit je velkou výhodou už jen proto, že nezvaní hosté obvykle přicházejí právě v této době. Mají na svou činnost klid, případně to alespoň předpokládají. Budou se hodně mýlit, pokud dorazí! Díky širokému úhlu záběru kamery se nebudou mít kde schovat. Pak už stačí jenom zařízení osadit paměťovou kartou s vyšší kapacitou. Bude se něco dít u vás doma, když jste na cestách? Dostanete okamžitou zprávu na svůj mobilní telefon, tak žádné obavy!

Spolehlivý doplněk pro každý den

Žádná návštěva vám neuteče, zařízení se vždycky ozve, i kdyby byl za dveřmi někdo, koho jste dlouho dopředu pozvali na sváteční oběd. Jednoduché ovládání je výhodou pro všechny, kteří se v digitálním světě tolik neorientují, tedy například osaměle žijící seniory. Chcete je mít pod dohledem? Není nic snazšího než podobnou elektroniku spárovat s mobilní aplikací a pokaždé budete informováni o novinkách. Na nejnovější trendy v tomto sortimentu se podívejte na cel-tec.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno