Na parenterální výživě je závislých mnoho pacientů. V řadě případů však nemusí zůstávat v nemocničních zařízeních, ale mohou využít služeb agentur domácí zdravotní péče, které pro pacienty zajišťují i domácí parenterální výživu. Parenterální výživa je způsob výživy, kdy jsou živiny vpravovány rovnou do krve pacienta. Je nutná v nejrůznějších případech těžkých střevních zánětech, v případech, kdy pacientovi selžou játra nebo ledviny, ale také v těžších případech anorexie apod. Pokud však ošetřující lékař neindikuje nutnost nemocniční péče, můžete být pacient ve svém domácím prostředí a využívat profesionální péči. Pacienti tak profitují z domácího prostředí, rekonvalescence není tak dlouhá a pacient není vystaven nemocničním nákazám, které se přese všechnu snahu v nemocničním prostředí stále vyskytují.

Domácí parenterální výživu zajišťují především agentury domácí zdravotní péče. Zvažujete-li tuto možnost, vyberte agenturu, která má sídlo nebo pobočku poblíž vašeho bydliště. Aby k vám mohli kdykoli zajet a byli k dispozici, pokud možno kdykoli budete potřebovat. Agentura domácí zdravotní péče Procare Medical má sídlo v Praze a pobočky v Liberci, v Hradci Králové a v Brandýse nad Labem. Může tak zajišťovat specializovanou péči i v širším okolí těchto měst.

 

DUPV

V rámci domácí zdravotní péče vám agentura může poskytnout nejen parenterální výživu, ale také odběry krve, aplikace injekcí, domácí rehabilitaci i domácí umělou plicní ventilaci. ProCare Medical navíc zajišťuje nejen odborné zdravotní služby, ale také sanitní službu. Pokud máte poukaz od ošetřujícího lékaře, může být i přeprava na vyšetření či rehabilitaci hrazena z vašeho zdravotního pojištění. Také je to výborná možnost pro ty pacienty, kteří se sami hůře pohybují a nikdo z blízkých je zrovna nemůže odvézt. Sanitní služba pacienta nejen dopraví na správné oddělení, ale také na něj počká a doveze zase zpátky domů. Stonání doma je tak komfortnější a rekonvalescence efektivnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno