Jaro je již za dveřmi a s ním ruku v ruce přichází i příjemná povinnost dopřát vašemu tělu dostatečnou péči po dlouhé zimě. Jaro je obecně označováno za pozitivní období, kdy se příroda probouzí a začíná dostávat živé barvy. Jiné to není ani s vaší pletí či pokožkou, která během zimního času strádala a nyní si zaslouží kvalitní péči, která jí navrátí živou barvu, hydrataci i výživu. Není-li vám stav vašeho těla lhostejný a chcete jaro přivítat s úsměvem, nenechte si ujít dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak se opět dostat do kondice!

 112

Zatočte s jarní únavou!

 Jaro je typické nejen pro probouzení přírody, ale neodmyslitelně k němu patří i nepříjemná jarní únava, která nečekaně přepadne drtivou většinu z vás. Možná jste si i vy během zimy vytvořili tukové zásoby, kterých se nyní potřebujete zbavit, a proto svou pozornost zaměřte na krémy proti celulitidě, díky kterým zpevníte vaší pokožku a zabráníte tak vzniku nevzhledné pomerančové kůže.

Dopřejte si jen to nejlepší!

Péče o tělo je příjemná povinnost, nikoli noční můra, které byste se museli děsit. Přistupujte k ní zodpovědně a vaše pleť i pokožka se vám za to zaručeně odvděčí a veškerou vaši péči vám vrátí i s úroky. Trápíte se pro unavenou pleť bez známky života? Je vaše tvář pobledlá a zašedlá? Pak ji připravte na vyšší zátěž slunce, se kterým je díky nastávajícímu jaru třeba počítat. Díky kvalitním přípravkům jí dopřejete dostatečnou hydrataci, zvýšíte podíl kolagenu a zároveň se budete cítit svěžejší a mladší.

Pokožka, která voní!3653

 Není nic nepříjemnějšího, než člověk páchnoucí potem. Vzhledem k narůstajícím teplotám se není čemu divit, že se spoustě z vás začnou tvořit nepěkné koláče, které nejenže nepůsobí přitažlivě, ale v mnohých případech moc nevoní. Máte-li problémy s pocením, myslete na tuto skutečnost dopředu a pořiďte si voňavé deodoranty či minerální vůně na celé tělo. Díky nim se budete cítit uvolněně a nebudete se muset strachovat, že svému okolí nebudete vonět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno