Říkáte si – sice jedeme na dovolenou, ale bereme děti, tak to vlastně ani žádní dovolená nebude. Nenechte se odradit tímto faktem a užijte si dovolenou na plné obrátky i v případě, že s sebou berete ty své „nejdražší klenoty“. Rádi vám poradíme pár tipů, co s dětmi dělat na dovolené, abyste je dosyta zabavili a měli z toho něco i vy!

 

Vydejte se na výlet na kole

Nejlepší volbou, jak se zabavit na celý den při dovolené na horách, je si půjčit kola. Horské oblasti jsou doslova „posety“ cyklostezkami nejrůznějších délek a obtížností, ze kterých si vybere prostě každý. Navíc má tato aktivita ještě jedno velké pozitivum – děti se za celý den tak utahají, že večer vám padnou vysílením do postele a budou tvrdě spát. A vy máte konečně nějakou tu chvíli sami pro sebe!

 

Dovolená pro rodiny s dětmi u moře?

Tady se doslova nabízí udělat si výlet lodí na jeden z přilehlých ostrovů u místa, kde si svou dovolenou pro rodiny s dětmi užíváte. Pokud jedete s cestovkou, můžete se poradit s průvodkyní – určitě takové výlety organizují. Byla by velká škoda této nabídky nevyužít. Vy si užijete příjemné houpání na vlnách a děti budou mít doslova „pirátský“ zážitek.

 

A co když prší?

Co by byla dovolená pro rodiny s dětmi bez koupání? I v případě, že prší, máte v dnešní době na výběr z velkého množství aquaparků, které nabízí útočiště pro celé rodiny s dětmi a kde můžete strávit klidně celý den. Děti si „zablbonou“ na tobogánech a atrakcích a vy si v klidu zaplavete a odpočinete na lehátku.

Tak či tak – vždy byste se měli na dovolené zbavit hlavně stresu a shonu všedních pracovních dní a užít si ji, co to jde! Vaše děti budou jistě ve větší pohodě, když uvidí, že vy se cítíte odpočatě – a poté na svou dovolenou budete vzpomínat ještě dlouho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno